Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Jobbik új kampányf...

Miért van a Jobbik új kampányfilmjében Bajor Imre a "sötét erők" között megemlítve?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira röhejes, tették volna már be inkább a Mónika fejét a Mónika Showból!


http://www.youtube.com/watch?v=lgkZuix4F-Y&feature=channel

0:40-0:46


2009. okt. 26. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%
Mert jobbikos sötét barmok nehezen viselik a heti hetes kritikájit.
2009. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
1:05-el értek egyet.
2009. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon jó a kampányfilm, remélem, sokszor leadják majd a TV-ben, és ez hatásosan csökkenti az erre a nyilvánvalóan teljesen zakkant pártra adott szavazatok számát.
2009. okt. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem adják le, túlzottan hosszú.

Amúgy szerintem ez egy remek film, csak nem párt kampányfilm. Nyílván a választások előtt (ha egyáltalán adnak a TV-ben), akkor valami rövidebb kampányfilm lesz.


Kicsit Xena intro és Gyűrűk Ura koppantásnak érzem, elég nagy csúsztatásokkal, de attól függetlenül maga a film tetszik, de soha nem szavaznék a Jobbikra.

2009. okt. 29. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!