Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gerendainak, hogy volt az...

Gerendainak, hogy volt az arcán bőr "felajánlani" az esetlegesen pórul járt ozorai résztvevőknek, hogy buszokat küldene értük, amivel elvinnék őket a szigetre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes a SUN fesztivált meg tudták szervezni. Nem kell mindig a kormány hibáztatni, azért mert felelősséget vállal az idelátogatókért.
2013. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy egy üzletember. Neki 7000 plusz látogatót jelentene a dolog.
2013. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezt csináltam volna. Ők is bulizhatnak, Gerendai is gazdagabb lesz.
2013. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:

Több haszon lett volna.Ennyi.Mi ezen az érdekes?Egyébként ez a kérdés már teljesen felesleges,mert ma délután 6körül megkapta az engedélyt az Ozora fesztivál.

Híradóban hallottam.

2013. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó,jó,de amikor kiírtam,még nemkapták meg.
2013. aug. 6. 23:39
 6/8 anonim válasza:
Ingyen mehettek volna a szigetre? Vagy hogy érted hogy volt pofaja? Sokan jóttek külföldröl legalabb buliztak volna ott nem ertem mi ebben a baj
2013. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez egy marhaság.

1. Féláron mehettek volna a résztvevők Szigetre, nem ingyen.

2. A két közönség érdeklődési köre 100% eltér egymástól. Az üzletember részét értem, bár nem értek egyet, de az, hogy élvezte volna bárki a Szigetet aki egy pszichedelikus fesztiválra vett belépőt, azt nagyon kétlem.

2013. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
* 100%-ban
2013. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!