Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz 2/3 után jöhet a...

A Fidesz 2/3 után jöhet a Fidesz 3/4 is 2014-ben?

Figyelt kérdés

A Fidesz, a jelenlegi támogatottsága esetén a 199 helyből a becslések alapján 150-et megszerezne.

[link]


Ez tényleg így van?



2013. aug. 5. 23:27
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Jajj, a tanárok mindig ezzel jönnek, hogy "a 60%-os béremelés egy fillért sem jelent, mert elvonják a túlórapénzt". Unom már.


Ezek szerint a tanárok a rendes bérükön kívül már eddig is 60%-ot kaptak pluszban túlóráért?


A legtöbb más, nem állami munkahelyen senki nem fizet a túlóráért. Szóval a tanárok legyenek kedvesek és ne sírjanak, hogy dolgozni is kell a több fizetésért.

2013. aug. 5. 23:45
 12/36 anonim ***** válasza:
83%
Egyre kevesebb a fidesz-fogyatékkal élő.Már csak a leghülyébb korlátolt idióták eszik meg az ócska szöveget.
2013. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Komplikato ***** válasza:
100%

"Ezek szerint a tanárok a rendes bérükön kívül már eddig is 60%-ot kaptak pluszban túlóráért?"


A kamu 60%-od 34% és az is csak egy ígéret, azt meg láttuk mennyit ér attól aki adta. Amit eddig "megvédtek" azt pl. mind cseszhetjük.


"A legtöbb más, nem állami munkahelyen senki nem fizet a túlóráért"


Ja, hogy és ez SZERINTED normális? Akkor egyből érteni vélem miért kedveled ezt a brancsot. Tényleg egyivású vagy velük.

2013. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

És a rezsicsökkentés hány emberek segített? Vagy a végtörlesztés? Nem ezren, nem 10.000-ren, hanem százezreken!!! És ők nem felejtenek.


Egyébként kár is ezen vitatkozni, elég megnézni a felméréseket és mindenhol toronymagasan vezet a Fidesz.


Csak van egy nagyon hangos kisebbség, akiknek soha semmi nem jó és azt képzelik ők vannak többen. Na, őket csak sajnálni tudom.

2013. aug. 5. 23:48
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Rezsicsökkentés..:D És a 27% áfa te szerencsétlen?Meg a 22 új adó?Gondolom te valami tanyasi lehetsz,csak ott találkoztam ennyire sötétekkel.Hihetetlen,hogy ezzel embereket ilyen simán beetetnek.
2013. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én pedig téged sajnállak, ha ennyire vak vagy.

Úgyhogy most kölcsönösen sajnálkozunk egymáson. :)


A rezsim nekem is csökkent. A számlán részletezik is, hogy ezzel hány forintot takarított meg nekem a kormány.

Azt viszont sehol sem írják, hogy mennyivel fizetek többet a csekkadó, a telekommunikációs adó, a mégiscsak áthárított bankadó, az emelkedő élelmiszer- és benzinárak miatt. Én kiszámoltam, SOKKAL többet fizetek ezeken keresztül, mint amennyit a rezsicsökkentéssel kegyeskednek visszaadni belőle.


Apropó, mikor is fogják csökkenteni a benzin jövedéki adóját? Mert ugye ők hangoztatták még ellenzékben, hogy az kizárólag csak a kormány döntésén múlik. Hát akkor most vajon miért is nem döntenek úgy?

2013. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnyerik a választásokat, de úgy gondolom, nem akkora többséggel, mint az előzőt. Bár a belinkelt adatok mást mutatnak. Nem tudom, nekem akkor is ez az érzésem. Meg aztán szerintem egyre kevesebben mennek el szavazni.
2013. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező azt írja kár vitatkozni.Nem is értem akkor miért tette fel a kérdést.Meg ezek az érvek..A sok trafikos rájuk fog szavazni.És a többszázezer családi vállalkozás aki eddig dohányboltból élt?Szerintem csak a maga megnyugtatására nyitotta a témát.A valóság meg az,hogy kezdhetsz fosni a minidúcséd jövője miatt.Remélem nemsokára akasztják.
2013. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

"És a rezsicsökkentés hány emberek segített? "


Na ez a hatalmas átb....! Egy fillérjébe nem került a kormányzatnak. Ez kb. olyan mintha rendeletileg előírom neked, hogy x nap múlva beköltöztetek hozzád 5 hajléktalant, majd utána eljátszom a nagy karitatívat. És terjesztem, hogy segítettem a szegényken, attól függetlenül, hogy egy fillérbe nem került, illetve más kárára tettem



"Vagy a végtörlesztés? " Igen akinek volt annyi...... gazdagoknak segített..... néhány tucat embernek és nem százezreknek....

2013. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg úgy van, jöhet az újabb 2/3-os Fidesz győzelem. Ilyen bohóc-ellenzék mellett nem nehéz... :)


A választás egyébként nem a tanárok és nem a trafikosok döntik el, hanem az inaktívak, azon belül is a nyugdíjasok, ők vannak a legtöbben és őket a legkönnyebb lefizetni. Ebben Vityeszék ma már simán leelőzték balról a szoci bagázst, valódi gyurcsányi-mértékű nyuggerpárttá váltak, különösebb félnivalójuk tehát nincs a 2014-es választások kimenetelétől.

2013. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!