Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unod még ezt a poitikai...

Nem unod még ezt a poitikai játékot magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem unod még ezt a sok gyűlölködést ami a médiában interneten van? kurucz.info Hír Tv Echo tv stb...

http://www.youtube.com/watch?v=IC53QRC-jjw

a zeneszám arról szól hogy az énekes magyarországra született és szereti a hazáját semmi cigánybűnözés "megdögletekromák" stb...


valameik beírta hogy heil hitler vagy valami hasonló és megy már a gyűlölködés össze vissza "anti magyar büdös cigány" meg "rasszista antiszemita"


2009. okt. 25. 12:33
 1/9 A kérdező kommentje:
én már nagyon unom
2009. okt. 25. 12:34
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Én is unom, ezért nem is foglalkozom, vele. Nem nézem a híradót sem, minek.

Sokan még hisznek, a Sárgákban, sokan a Pirosban, meg az újabb pénzelverő pártokban.

Mindegyik a saját, és a rokonsága, barátai érdekeit nézi, belekeverve a lakosságot.

Tv előtt elszidják egymást, este meg közösen vacsoráznak színektől függetlenül, és jót röhögnek rajtunk.

2009. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

És, még:

Oszd meg ér uralkodj van Magyarországon, csak itt már ezer felé osztották meg a népet.

2009. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azt unom, hogy az embereket az orruknál fogva tudják vezetni, és ha valaki már nem óhajt a politikával foglalkozni, és próbálja rávezetni az embereket, hogy mással is lehetne foglalkozni, azt egyből kiutálják (akár a fórumokról is) meg lehülyézik azok, akik ebben élik ki magukat.
2009. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én megpróbálom felülről nézni a földet és elszomorodom, hogy mint kis legoemberkék szurkálják egymást, veszekednek lövöldöznek egymásra, hát mi van itt?! És az a legszomorúbb hogy nem látni ennek a végét. Ember embernek farkasa, ez van. Hogy vége legyen az mindenkin múlik, de főleg az embereken... Legyen az Fekete, Fehér, Sárga vagy Barna.
2009. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A gerendát senki látja a saját szemében épp a gerendától.
2009. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a perlamenti zsidó színjátékot unom és a világhódítók gyarmatosítását. Ők sokkal inkább gyűlölnek minden "gójt". Ja és az ECHO tv és a HÍR tv miért lenne gyűlölködő? Nem támogatom őket, és nem is nézem rendszeresen egyébként.
2009. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt unom, hogy egyesek 20 évvel a rendszerváltás után még mindig nem bírják megszokni, hogy többpártrendszer van. Igen, nincs már Párt, nincs hazafias népfront, nincs minden kérdésben eligazító Grósz Karcsi és Kádár Jani, hanem van több párt, és ezek egymás ellen küzdenek, akárcsak nyugaton.
2009. nov. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én a gyűlölködés unom nem a versengést, és ne az kerüljön a parlamentbe aki több szinonímát tud a melegekre és zsidókra.
2009. nov. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!