Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Sovinizmus...

Mi a véleményetek a Sovinizmusról?

Figyelt kérdés
Folyton szidjuk a Szlovákokat, Románokat, Szerbeket csak azért mert a politikai elit nemzeti nacionalista vonala erre uszít.. Én is radikális jobboldali nézeteket vallok ugyanakkor megvetem ezt a sovinizmust.. Egy FEHÉR Román, Szlovák miben különbözik tőlünk? Semmiben szerintem.. Testvér népekként össze kéne fognunk a sötét időkben nem marcangolni egymást az idióta politikai Elit parancsa szerint! Akik pedig Trianon miatt haragszanak azoknak valamilyen szinten igazuk van hiszen nem etnikai határok szerint húzták meg a vonalakat.. Szerintem a helyes az lett volna ha a Magyar falvakat Magyar országhoz csatolják, a fele másan lakott falvakat pedig megkérdeznék hogy kihez szeretnének kerülni szavazással.. És azt se felejtsük el hogy nem az átlagos Szlovák ember tehet erről hanem a vezetés.. Ha továbbra is így utáljuk egymást és nem fognak össze a Nacionalista mozgalmak félretéve a Sovinizmust akkor nem fog sikerülni semmi amit el akarunk érni.. Mi a véleményetek erről?

2013. aug. 2. 00:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

"magyar ellenes emberről még nem is halottam lol ez olyan mint ha valaki azt mondaná hogy utálja a jó dolgokat, vagy nem szereti ha felál a farka

a világ legnemesebb nemzetére aki csúnyát mer mondani az igen csak nyomorult ember lehet"


Na persze te szidhatod az Angolokat.. Ha te szidod őket akkor mit vársz vissza? Dicséretet? Hol marad a kölcsönös tisztelet az arra érdemes népek felé? Minden arra érdemes megérdemli a tiszteletet ahogy hazánk is és az Angolok is! Ha nekünk jár a függetlenség akkor az arra érdemes Szlovákoknak miért ne járna? Horvátoknak miért ne járna? Románoknak miért ne járna? Ha nekik nem jár nekünk miért járna?

2013. aug. 2. 21:59
 22/24 A kérdező kommentje:
De miért is nem fér bele vajon.. :) Talán mert igazi problémákra mutatnak rá és nem Trianonnal vannak elfoglalva? A Jobbik semmi.. Hagyják hogy bohóckodjanak kicsit hogy mindenki le legyen nyugodva és tovább folytassa álmát.. A Jobbik SOHA nem fog hatalomra kerülni mert eleve nem arra van kitalálva..
2013. aug. 2. 22:08
 23/24 anonim ***** válasza:

egyértelmű, de én beszűkült ember vagyok


a Szlovákoknak meg azért nem jár saját ország mert (az összes többi néppel ellentétben) nem tettek érte semmit, sosem küzdöttek meg érte, és még paraszt módon (pl az általad írt ember) minket utálnak....

2013. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ezt 21-re írtam
2013. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!