Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most kire szavazzunk...

Akkor most kire szavazzunk 2014-ben?

Figyelt kérdés
Egyik párt sem az igazi.
2013. júl. 27. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 2: Szia, te eddig merre jártál? A Jobbik nem járatta le magát? Ebben a ciklusban lejáratásban ők a másodikok a Fidesu után.


# 3: Nem kötelesség. Sőt, ha nagyon sokan nem megyünk el szavazni, talán észhez térnek.


# 7: Miért is szavaznék azzal rájuk? Fejtsd ki kérlek!


Senkire se szavazz! Fölösleges. Bármelyik párt jut hatalomra csak maszatolás lesz, semmi más. Maximum akkor mennék el, ha indulna egy tényleg független jelölt, aki egyik párthoz sem köthető. Bár ennek az esélye eléggé kicsi...

2013. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezt fejtsem ki? Én nem vagyok egy matekzseni de még én is tudom, ha nem szavazol senkire a legerősebb pártot támogatod..ezen mit magyarázzak ez sima matek és mivel a rendszert nem lehet "kijátszani" úgy, hogy senki sem szavaz, ezért mindazok akik nem szavaznak a legerősebb pártra szavaznak ami valószínűsíthető, hogy 2014-ben a Fidesz lesz. Érthetetlen, hogy ezt egyesek, hogy nem értik..
2013. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kétfarkú, ha indulnak.

Szerintem egy viccpárt bejuttatása a parlamentbe elég jó üzenet azzal kapcsolatban, hogy hogyan ítélik meg az emberek a magyar politikát.

2013. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!