Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a kormány a mi adónkat...

Ha a kormány a mi adónkat arra fordítaná, hogy verőlegényeket alkalmaz a fizetésképtelenné vált devizahitelesek ellen, annak örülne a nép?

Figyelt kérdés
Persze eközben ugyanúgy lennének kilakoltatások.
2013. júl. 23. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék és én is a néphez tartozom.
2013. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

akinek nincs pénze, attól hiába várnak törlesztést!

Meg kell tanulni a bankoknak, hogy csak annak adhat hitelt, aki vissza is tudja azt fizetni ...

2013. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy agyonversz valakit, csak kevesebb pénze lesz. Persze vannak olyan lények a Földön, akik ezt nem hiszik el, mert egy pillanatig se próbáltak dolgozni.
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Persze, örülnénk ha a saját adónkból verne agyon minket az állami maffia. Akárcsak 2006-ban.
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Jesszusom, devizahitelem van autóra, amit fizetek. Ráadásul havonta tankolok kb. 60 ezer forintért, aminek a fele legalább adó. De igen, örülnék, ha verőlegények vernének. Mit is ártottam neked te nyomoronc?
2013. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért az én pénzemből ne béreljenek verőembert.

Bár abban igazuk van hogy ha valaki nem tud fizetni de nem hajlandó átadni a házát vagy az autóját a banknak akkor jogos a kilakoltatás akár erőszakkal is persze bizonyos szintig. Mert ugye a nem fizetéssel károsodik a bank, meg az egyéb szolgáltatók ha nekik sem fizet például az áram. Szóval ennyiből jogos hogy verőlegényeket küldenek oda hogy akkor lehet elmenni innen, ebbe igaza van a kormánynak kivételesen de a fizetésük az ami nem tetszik hogy a mi adónkból megy el. Mert ugye a behajtó cégeket úgy kellene fizetni ert vannak olyan bankok akik úgy fizetnek a behajtóknak hogy azt is ráterhelik az adós számlájára, és ha mondjuk tartozik 5 millióval és a házát 5 millióért eltudják árverezni és a behajtási díj mondjuk 300 ezer akkor még az adósnak 300 ezret kell fizetnie ahhoz hogy kifizesse saját maga a behajtóját aki kidobta a saját házából ami már a banké, de még mindig jobb mintha 5 milliót törlesztené élete végéig.

2013. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Persze, örülnénk ha a saját adónkból verne agyon minket az állami maffia. Akárcsak 2006-ban."


2006 az más volt. Aki viszont hitelt vesz fel arra alapból szabnám ki a halál büntetést.

2013. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még extra adót is hajlandó lennék befizetni, ha végre már agyonverné őket valaki.
2013. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ennyi szakértőt
2013. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen mondom, hogy a devizahitelesek (a saját hibájuk mellett amitől most eltekintek) a kormány hibája, hogy a devizahitelek bedőltek, ugyanis annak idején Járai Zsigmondot figyelmeztették a svájci bankok a devizahitelek veszélyeire. Na most, mivel a politikai elitünk magasról sz@rik a kisemberekre - úgy általában - fogta ez az észkombájn ezt a levelet és összegyűrve bedobta a kukába. Ha akkor fellépnek ez ellen a konstrukció ellen, akkor most nincs a mai helyzet, csak érdekességképpen a lengyelek éltek ezzel és náluk nem is gyűrűzött be a probléma. Szóval, nehogy már a kormány az én pénzemen verőembereket fogadjon az én megverésemre egy olyan problémában, amiben a politikai elit is nyakig sz@ros...
2013. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!