Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tenyleg esely van erre?

Tenyleg esely van erre?

Figyelt kérdés

Ma lent voltam a jatszoteren a ket eves lanyommal, ahol epp par szulo beszelgetett arrol, hogy par honapon belul, max. egy even belul mi varhato az orszagban.

Szerintuk a csod miatt - ha bekovetkezik - rengeteg gyilkossag lesz es rablas.

Senki nem fog kimelni senkit es hogy a kisebbseg irtani fogja a magyarokat.


Elegge remiszto kijelentesek. Ennek tenyleg van valosagalapja?

Mar elkell kezdeni rettegni?


2013. júl. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
1 év múlva még nem lesz államcsőd de én szerintem a közel-jövőben semmikor sem...
2013. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pedig Görögországban sincs gyilkolászás, mert az államcsőd nem egyenlő az emberek csődjével...
2013. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
90%

Nem egyenlő ezzel az államcsőd.

Fosztogatás, kirakatrablás, zavargások lehetnek, és biztos, hogy egyesek kihasználnák etnikai alapú "tisztogatásra" is a helyzetet, de nem gondolom, hogy ilyen tömegesen előfordulna.

Amennyi rálátásom van a dologra, az államcsőd esélye is sokkal kevésbé fenyeget, mint egy évvel ezelőtt.

2013. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
látom a játszótéren megint unatkozó anyukák elméleteket gyártanak. semmi valóság alapja nincs jelenleg egy államcsődnek.
2013. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen buta emberek is vannak?? Ráadásul gyerekeik is vannak?? Szerencsétlen gyerek ha az anyukától kapja a tudását, megalázóan buta lesz..


Ne viccelj már! Még a pestis idején sem volt ilyen helyzet amit a vészmadarak rikácsolnak a játszótéren..

Amúgy meg nem lesz államcsőd.

2013. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Most nagyban elképzeltem, ahogy a következő Hitler egy 30 éves kismama lesz, aki harcolni akar a 4 éves Petike és az egy éves Mártika jövőjéért a zsidók és a cigányok ellen és ott áll a milliós tömeg előtt és nyomatja nekik a szónoklatot. XD
2013. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez marhaság ! Olyan ostobaság mint december 21-e. Nem lesz államcsőd, mert a nagyhatalmaknak ez nem jó. Az a jó, ha fizetünk nekik de csődbe nem megyünk. Ők tudnak pénzt nyomtatni ha kell az érdekükben. Tehát nem a teljes csődtől kell tartani, hanem a teljes elszegényedéstől.
2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!