Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova leszek besorolva szeptemb...

Hova leszek besorolva szeptembertől?

Figyelt kérdés
Most bevezetik szeptemberől a pedagógus életpálymodellt. A kérdésem az lenne, hogy én most kezdem a harmadik évemet szeptembertől egy iskolába és januárba az F2 kategóriába sorolnak a fizetés szemponjából.Van gy a gyakorló és a pedagógus 1 kategória. Az olvastam, hogy akinek 2013 szept1-ig meg van a két éves gyakorlata az automatikusan a pedagógus 1-be kerül, de én amikor felvettek 2011 szeptemberében csak pedagógiaia asszisztens szerződésem volt 3 hónapig, de ugyanúgy tanítottam magyarul kevesebb pénzért csináltam, de akkor örültem hogy felvettek így is. Azóta már e kinvezett pedagógus vagyok, de félek hogy most emiatt a három hónap miatt ha ezt nem veszik figyelembe csak gykorló pedagógus leszek pedig már két éve a pályán vagyok és most sorolnának át januárba a fizetésban.
2013. júl. 21. 10:42
 1/1 anonim válasza:
Én is 2011. szeptemberében kezdtem dolgozni és teljes állásban tanárként, szerződéssel, amit hosszabbítottak évenként. Na most kezdtem a harmadik évemet, én is januárban lennék soros, erre gyakornoknak soroltak be, és nem értem, mert a jogszabályok azt mondják, hogy, aki legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az pedagógus I-be kerül. na én emiatt szeretnék reklamálni. Most akkor mi (szerintem elég sokan lehetünk az országban) nem is kapunk béremelést januártól, illetve akkor nem kerülünk át pedagógus I-be. mert ha nem ugrunk fokozatot (F2 vagy H2) akkor szerintem az törvénybe ütköző.
2013. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!