Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te készülsz valahogy egy...

Te készülsz valahogy egy komolyabb válságra/háborúra?

Figyelt kérdés
élelem víz felhalmozás, fegyverkezés stb...
2013. júl. 21. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itthon, miből?!?
2013. júl. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy MG42-es jó vólna
2013. júl. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vadkan01 ***** válasza:
Nem, bár kéne.
2013. júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Fegyverkezés,jah..van gázpisztolyom,biztos hasznát veszem majd ha kitör egy háború :DD
2013. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükségtelennek tartom. Az amcsiknak jó játék, hogy elveszik az eszüket az összeesküvés-elméletekkel, meg kilátásba helyezik minden évben a világvégét, így lefoglalják őket, nem tunyulnak el, de ami a legfőbb, FOGYASZTANAK. Vesznek ezt-azt, ész nélkül, felhalmoznak, tehát pörög a gazdaság. Ennyiről szól.
2013. júl. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pár éve gondoltam rá, hogy építeni kéne bunkert olyanoknak, akik megfizetik. Lenne egy alap belépési díj (az építés ráeső része, nem kevés pénz), és mondjuk évente egy kisebb (új konzervek, hiszen előbb-utóbb biztos lejár). Aztán rájöttem, hogy nem találtam fel a spanyolviaszt, az amerikaiaknál létezik a bunker-biznisz.
2013. júl. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen készülök.
2013. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a történelem ismétli önmagát az opportunista nagytőke jóvoltából. Persze ma más játékszabályokon keresztül és más térben, erőviszonyok mellett.

Nagy nemzetek közötti háborúra nem számítok.

Talán a kontinensek közötti egy hangyányival sanszosabb.

Viszont ha a világ gazdaságát irányító néhány száz konglomerátum nem képes az opportunizmusból felébredve egy kicsit szélesebben és messzebb gondolkodni, akkor a polgári jellegű lázongások konfliktusok nagyon is életszerűeknek tűnnek.


Készülni?

Hogyan?

2013. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés!


Ennek az egésznek akkor van értelme, ha nem a panel tizediken laksz, hanem minimum város széli kertes házban vagy falun.

Én anno összeállítottam egy listát a szükségletekről, amik nélkülözhetetlenek lehetnek, és ha bezár a bazár, nem jutunk hozzá.


Vízutánpótlásra tökéletes két fúrt kút.

Mindig a házi készítésű élelmiszer a legjobb.

Ehhez kell gyümölcsös, vetemény, szarvasmarha, baromfi, sertés.


Egyébként semmit nem ér a vagyon, ha a felhalmozott tartalékodat nem tudod MEGVÉDENI!

Egyedül nem fog menni, néhány barátra is szükség van és egy erődített helyre.

2013. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy háborúra nem tudsz készülni... ez a XXI. század, a III. világháború már atom lesz, ha nem a robbanások végeznek veled, akkor az utána következő nukleális tél...

Egyébként ha sokkal lightosabb háború lenne, élelem és víz mindig lesz, a katonákat etetni kell, az kevés lesz, hogy kitűzik a nemzetiszínű kokárdát... az élelmiszergyártás nagy biznisz volt minden háborúban... szóval éhen nem fogunk halni...

2013. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!