Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be azt...

Miért nem tiltják be azt utcán való adatlekérést? (Nem tudom a munka pontos nevét)

Figyelt kérdés

igazából csak azért sajnálnám betiltani, mert kevés amúgy is

a munka, DE ha legtöbbször diákmunka keretében szokták vállalni ahol legtöbb embernek nem végszükség ez a munka.

Úgy érzem pofátlanság, hogy utcán odajönnek és elkezdenek ilyen kamu lehetőségekkel/szereplésekkel átverni, miközben éppen fontos dologod van vagy családoddal/barátnővel sétálsz, ráadásul sokszor direkt ellehetetlenítik az utadat hogy elkezdjenek kérdezősködni.

Legalább a szórólaposok adnak valamit, de az ilyen munkát végző emberek csak elvesznek(adataid) és egy 100%-ossn csaló cégnek adják át.

Szerintem ez a munka méltatlan mind a járókelőkhöz mind ahhoz aki lekérdezi.



2013. júl. 5. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ellehetetlenítik az utad? Csak nem lövészárkokat ásnak, hogy minden arra sétáló csak az általuk kijelölt kiskapun mehessen át?


Ne legyél lúzer, én már a sziájuk után rávágom, hogy Kösz nem és megyek tovább ugyanolyan sebességgel. Néha, ha időben észreveszem őket egy morcos nézés is elég és máris mást kezdenek el levadászni.


De azt elmondod, hogy ez ugyan miért kapcsolódik a magyar politikához?

2013. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tudomást venni róluk, és kész.
2013. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy tagadó intés a fejjel és békén hagynak.
2013. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles válaszolni. Nekem még eddig soha sem lehetetlenítették el az utam. Persze a testi méretnek is vannak előnyei...
2013. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na mivan? Uraságod leereszkedett a közrendű dolgozó emberek közé és máris nem tetszik neki valami?
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó, hanem hogy nyugodtan akarok sétálni, de amúgy mindig minden szórólapot elfogadok, néhányszor még adataimat is megadtam, mert megsajnáltam.

Egyáltalán nem erről van szó!

2013. júl. 5. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt melózom, jutalékos rendszer van, mi se örülünk neki, és pontosan tudjuk hogy mindenki megy valahová, és feltartjuk az embereket, de ez a munkánk... Örülök hogy egyáltalán találtam a nyárra valamit. Ha betiltanák ez sem lenne... És az a 3-4 perc és elérhetőségmegadás nem olyan nagy dolog, gyakorlatilag megdobod a kérdezőt egy kis apróval...
2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, kedves előző, nem is azt a pár percet sajnálom, hanem telefonszámot nem szeretek adni, mert aztán jönnek a kihagyhatatlan ajánlatok :)
2013. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még annyit, itt sokszor nem is a kérdőív a lényeg, hanem az adatbázis építés, amit aztán elad a cég. Én szeretném a személyes adataimat árúvá tenni.
2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én NEM szeretném..., bocs
2013. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!