Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen érzések...

Szerintetek milyen érzések kavarogtak Bajnaiban ezen a videón?

Figyelt kérdés

A színvonalas előadás nyilvánvalóan nem nyűgözte le, ellentétben a körülötte ülőkkel.


http://www.youtube.com/watch?v=hQkn1xA0rLg#at=85


2013. júl. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

A háta közepére sem kívánta az egészet és ezt nagyon rosszul leplezi.Rá van írva az arcára.


Bajnai pártjával ugyebár összeállt a PM (Párbeszéd Magyarországért) akik az LMP nevű pártból szakadtak ki.Az ideológiájuk teljesen ugyanaz , mint az LMP-nek.


Bajnai pedig kénytelen "integrálódni" ehhez a liberális bandához ,hogy több szavazót nyerjen.

2013. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

LOL, jó volt nézni ahogy szenved :D

Remél előadás után rókázott is egy nagyot xD

2013. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Kb. arra gondolhatott, hogy "te jó ég mennyi kínt el kell viselni, hogy az ember egy kis hatalomhoz jusson".
2013. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kedvelem, de a tapsvihar közben már kezdtem sajnálni.
2013. júl. 2. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Azt gondolja,szerintem, hogy

"inkább lennék egy libapásztor a Hortobágyon".

2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy ezt az arckifejezést akkor kellett volna felvennie, amikor meghívták őkelmét.
2013. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Végig röhögtem a videót (a politikusok arckifejezésén), utána hányingerem lett mert Magyarországon történik. Pár száz évig haltak meg azért az őseink, hogy egy deviáns köcsög egy szál gatyában riszálja a valagát és ehhez bólogató közönsége is van. Persze a fele ott helyben leköpte volna szíve szerint (látszik a grimaszokon) de ott kell ülniük mert a másság érték.

Mondvacsinált érték.

2013. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Undorító ez a mocsok, nem lepődtem volna meg, ha a Nemzetiben történik meg ez a gyalázat, ez a szégyen.. Látszik, hogy még bajnai is megveti ezt az alpáriságot, ami nagy szó..

És ezekről az aberrált férgekről fog szólni az egész hét..

2013. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát láthatóan a töke tele van az egésszel... :D
2013. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó anti-homoharcos válna ebből az emberből, ha megjönne az esze. :D

Amúgy kb. így nézett az internacionálén is pár éve. Hirtelen nem tudta hova tenni a dolgokat. :D


Összességében sajnálom őt, mert nem tűnik nekem buta embernek és gonosznak sem, de olyan értékekért harcol, amikkel igazából ő maga sem ért egyet, szóval nem tudom megérteni őt. Na jó, ha a pénzért teszi, akkor megértem, de az a vicc, hogy amikor interjú van vele és beszél, akkor nekem egy kis alamuszinak tűnik és nem tudnám elképzelni róla azt, hogy nagy, sikeres, kőkemény üzletember meg macsógyerek. :D

2013. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!