Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit fog jelenteni az új...

Mit fog jelenteni az új korszak egy egyszerű látogató számára a Margitszigeten?

Figyelt kérdés

Maga a miniszterelnök avatta fel a felújított margitszigeti szökőkutat. Beszédének lényege az volt, hogy eddig minden rossz volt, és ez után minden jó lesz a szigeten. Beszélt egy új fejlesztési korszakról, nagyívű tervekről és arról, hogy a gondatlanság szigetéből a gondtalanság szigete lesz itt. De ezen túl semmi konkrétum, csak ezek a nagy szavak. Észre fogok én is venni valamit ebből az új korszakból, és ha igen mit és mikor?


[link]



2013. júl. 1. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

,,Észre fogok én is venni valamit ebből az új korszakból, és ha igen mit és mikor?"


Nem hiszem, szerintem ez is csak propaganda az MSZP ellen (ugyebár a Margitsziget a XIII. ker.-hez tartozott gondolom most már nem), és most volt idő egy kis kiadós elmúltnyolcéezésre...

2013. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok XIII. ker. polgármestere tudtommal Tóth József aki MSZP-s.
2013. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom , hogy az a rész maszopos a sok cigány miatt mert a maszop több segílyt ígér.


Valszeg ez egy pártpolitikai fordulat lesz , mint ahogy az 1. írta.

2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az új korszakot úgy kell érteni hogy kész tervek vannak és már benyújtották csak el kell fogadni és elkezdődnek a margitszigeti építkezések. Mivel fővárosi hatáskörbe került több lehetőség van a fejlesztésre.


[link]

2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom. Több ötlet nem tűnik rossznak, bár ha engem kérdeznének, én inkább hagynám úgy az egészet, ahogy eddig volt. Én már megszoktam, és nem hiányzik egy több éves felfordulás.


A futókör felújítása és bővítése nekem is hasznos, meg a tó is tényleg lepukkant, régen tele volt állattal, ma szinte semmi nincs benne, és eltűnt a híres vízesés is. A többi dolog nekem már felesleges, sőt néha röhejes. Minek oda lóvasút? A parkoló is bőven elég az Árpád-hídnál, mert olyan méregdrága, hogy mindig lehet ott helyet találni. Attól se vagyok túlzottan feldobva, hogy ha ott napozok, vagy tartózkodok, majd minden mozdulatomat térfigyelő kamera rögzíti.

2013. júl. 1. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elárulja valaki, hogy ezekre a nagyszabású tervekre honnan van a lóvé? Ezt kinek a haverja nyerte meg? Baromira örülök, hogy egy fidesz haver se döglik éhen...
2013. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóláshoz én annyit tudok mondani, hogy a Margit hídnál lakom és az árvíz levonulásakor feltört a csatornákból a víz és a főváros összes szivattyúját előásta hogy visszaszivattyúzzák a vizet az áradó dunába.

Erre volt olyan vélemény, hogy minek szivattyúzzák vissza a vizet a dunába, biztos valakinek szivattyúcége van meg homokzsákos cége van fidesz tagnak ezért csinálják ezt..... Persze az jobb lett volna ha 30-40 cm viz hömpölygött volna az utcákon... Nem érdekel kitől vesznek szivattyúkat ebben az esetben.


Az a jó hogy végre van pénz Budapest építésére, Demszki alatt minden rohadt.

2013. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vmelyik fideszes vállalkozó.
2013. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!