Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, arról...

Mi a véleményetek, arról amikor a polgármester kitálal?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 15. 11:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Besz@rok rajtatok liberálisok!


Azért mert ércelődöm a zsidókon vagy mert nem imádom őket és esetleg megfogalmazok velük szemben néhány kellemetlen dolgot.

Azért még nem utálom, és nem vagyok antiszemita.

Ugyan ez vonatkozik a cigókra.

Jó hogy nem már, ki kell tiltani a cigány vagy zsidó vicceket de lassan a skótokat is és hát a Zsan az meg francia. A buzogány viccekről nem is beszélve. Úgyhogy lassan már kussolni kell.


Nem vagytok ti egy hangyányit paranoiások ?

2009. okt. 15. 18:12
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Mi a véleményetek arról, amikor a polgármester kitálal?

inkább:

Mi a véleményetek arról, amiket a polgármester kitalál?


Én is azt hittem hogy csak a Jobbikban dívik ez a "zsidók el akarják foglalni Magyarországot" maszlag. Lassan, az MSZP, SZDSZ, MDF politikai halálával a Fidesz marad az egyetlen (viszonylag) normális párt a politikai palettán, s lám, ők is megtűrik az antiszemitizmust.


Szerintem rengeteg szavazót vesztettek azzal, hogy nem eresztették szélnek a figurát. Mert hogy Jobbikosok nem fognak átszavazni, az fix, ahhoz ők túl elkötelezettek. Az olyan emberek, akik meg ki nem állhatják, amikor úgy akarnak emberekből összefogást kicsikarni, hogy előveszik a hagyományos a zsidók-a-közös-ellenség képet, azok meg át fognak szavazni vagy az MDF-re vagy a Lehetmásra. Még a végén a Fidesz és a Jobbik belső viszálya valóban meghozza a baloldal szerencséjét, az szép lesz...

2009. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem hogy csak a Jobbikban dívik ez a "zsidók el akarják foglalni Magyarországot


Az meg sem fordul a fejedben hogy te vagy a kissebség a zsidóbarát naiv véleményeddel?

Talán ideje lenne ezzel az eshetőséggel is szembenézni!


De azon is elgondolkodhatnál hogy mi is az, az igazi antiszemitizmus?

Én nem tudok róla hogy egy zsidót is elüldöztek volna vagy bántottak volna!


Ha annyi kárt okoztunk volna mi nekik amennyit ők nekünk csak az elmúlt 8 évben már a fél országot bombázná, legalább is gazdaságilag Izrael! Akkor te miről beszélsz? Nem szégyelled magad a sok magyar

között őket pozitívan megkülönböztetni?

2009. okt. 15. 18:41
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
ez nem maszlag te szerencsétlen!!! az öreg Simon a volt izraeli miniszterelnök elmondta mennyire örül,hogy megvásárolták Manhettent,Lengyelországot és Magyarországot.
2009. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
ja és pill. a politika arról szól,hogy kicsit összevesztek a jobb meg baloldali zsidók. aki meg ellenük fordul azt le szélsőségesezik.
2009. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Voltam nyáron Izraelben és hatalmas reklámtáblákon hirdetik angolul és héberül:

"Találj új hazára Magyarországon!"

2009. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem maga a figura tök röhejes. Minden kocsmasarokban találni lehet egy ilyen lecsúszott értelmiségit, vagy éppen felkapaszkodni vágyó henteslegényt, aki a többieknek ilyen primitív "igazságok" formájában osztja az észt és qurva okosnak képzeli magát. Ilyen mindig volt és mindig lesz. Ez nem baj. A baj az, hogy egy ilyen figura Magyarországon hivatalos állami rangra emelkedik, országgyűlési képviselő és polgármester lesz, és a kocsmaasztal helyett a mi pénzünkből fenntartott házi televíziójában alákérdező "riporter" útján tömegekhez szólhat. És nem csak szól, hanem dönt és intézkedik is. Ez már nem semmi. A főnöke (O.V.) szerint Oszi csak kínos. Hát nagyon kínos. Ha rajtam múlna, a kezébe nyomnék pár üveg bort, aztán hazaküldeném (végleg), hogy lecsillapodjon és kipihenje magát.
2009. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

"Nem szégyelled magad a sok magyar között őket pozitívan megkülönböztetni?"


Hát, ha ilyenek a magyarok, hogy ilyen szinten be lehet őket hülyíteni, hogy a kurucinfón művelik magukat, és hogy úgy gondolják, hogy Magyarországon zsidózni olyan nemzeti érték mint a karikás ostor vagy a kanásztánc, ha elég nekik pár kétes információ, ami alapján már kezdik is gyártani az összeesküvés-elméleteket, amik a tudatalatti félelmeikben gyökereznek, és tökéletesen magyarázzák a saját hibáikat, ha úgy gondolják, hogy egy embert nem az határoz meg, hogy mit gondol és hogy cselekszik, hanem hogy hova született, ha képesek könnyedén általánosítani, egyesek vétkeit népcsoportokra alkalmazni, ha nem tudják kinőni a kulturált népek között rég lecsengett radikalizmust és xenofóbiát, ha a gyűlölködés napi rutin, és nem tudnak kritikusan fordulni a kapott információkhoz, akkor aztán

TÉNYLEG SZÉGYENLEM MAGAM KÖZÖTTÜK.

2009. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

„TÉNYLEG SZÉGYENLEM MAGAM KÖZÖTTÜK”


Igen barátom, mert vak vagy.

Pécsen már lassan fegyver kell hogy a multit kizavarjuk, azt akit mindenünnen igyekeznek már kizavarni.

Francia országban, ugrálnak ki az emberek az ablakon a multi nyomás miatt.

Elszólások a TV kamerák előtt, hirdetések amik célirányosan hívják fel a figyelmet az új haza földrajzi helyével kapcsolatban. Ezer és ezer példa hívja fel a figyelmünket hogy valami nem stimmel, a korházaink vagy fizetőssé válnak amit nem tudnak az emberek megfizetni, a vizük felett monopóliumok szeretnének transzponálni, a földjeinket zsebszerződésekkel akarják kisajátítani „amiből a kenyerünk származik ”stb.

Persze mi legyünk megértők hiszen ők olyan jó emberek, és mi lesz ha 1000 Ft lesz 1m3 víz, vagy 800/kg kenyér miközben 80 000 viszel haza? Barátom én leszarom a zsidókat, de szerinted barátkozni akarnak jönni? Magyarázd már el, hogy mi a jó nekünk abban, ha idejönnek? Vagy hogy itt vannak?

2009. okt. 16. 08:11
 20/20 A kérdező kommentje:

Még egy apróság!

Én olvasok kurucinfót de sok egyéb mást is, és nem csak a kurucinfóban írnak hasonlókat hanem az élet beigazolja a törekvéseiket. De te mit olvasol hogy ennyire elfogult vagy, milyen információk alapján gondolkodsz?

2009. okt. 16. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!