Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az ötletemről?

Mi a véleményetek az ötletemről?

Figyelt kérdés

Azt mindannyian tudjuk, hogy ennek a tetű kormánynak takarodnia kell. Azt is tudjuk, hogy a magyar nép túl birka ahhoz, hogy "forradalmat csináljon".


Ezért én a következő választásokon azt fogom csinálni, hogy arra a pártra szavazok, amelyik abban a pillanatban épp a legnagyobb támogatottsággal bír, azaz a legnagyobb esélye van arra, hogy leváltsa a kormányt.


Nehogy azt higyjétek, hogy én valamelyik ellenzéki párt oldalán állok. Teljesen ideológia nélkül. Csak az a fontos, hogy a kormány menjen. (Főleg az bizonyítja az állításomat, hogy jelenleg két párt is van, amelyik jó eséllyel indul a kormánypárt ellen.)


Sőt tovább megyek: Az jövőbeli választásokon mindig a második legesélyesebbre szavazok, így megakadályozva a 2/3-ad kialakulását. (Még akkor is, ha egyébként egy olyan párt szerezné meg, akiknek egyet értek a gondolataival.)


Persze az én szavazatom egyedül semmit sem ér, ezért kérdezem a véleményeteket az ötletről.


2013. jún. 27. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Teljesen ideológia nélkül. Csak az a fontos, hogy a kormány menjen."


Utána meg majd a következő is. És a következő is. Meg az az utáni is.


"Főleg az bizonyítja az állításomat, hogy jelenleg két párt is van, amelyik jó eséllyel indul a kormánypárt ellen."


Melyikek is ezek?

2013. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennek így ebben a formában semmi értelme.
2013. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 2/3-al van a gond, volt már másnak is ebben az országban, de ennyire nem élt vissza vele senki, mint Orbán. Egyébként az új választási rendszer már nem tesz lehetővé 2/3-ot. A fityisz abban bízik, hogy minden szavazatot ők kapnak majd...a bajuszmatyi kövér azt mondta, hogy 100%-os lesz a győzelmük... szóval lesz itt olyan csalás jövőre, hogy ihaj, még a halottakat is leszavaztatják...
2013. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már el is kezdték a halottakat szavaztatni. Pont tegnap volt a tv-ben, hogy Orbán megköszönte egy nő 10 éve halott férjének, hogy valamilyen témában arra szavazott, ami nekik tetszik.


A kérdező meg szerintem hülyeséget mond. Ha mindenki arra szavaz, aki a második legesélyesebb, akkor azoknak lesz 2/3-juk és azok fognak visszaélni vele. Ezek után, hogy mindenki látja, a magyar nép ennyire balga, hogy bármit meg lehet csinálni vele, kétlem, hogy kihagynák ezt a lehetőséget a későbbiekben is.


A Fidesz pedig lehet hogy győzni fog, egyszerűen azon okból kifolyólag, hogy senki nem fog elmenni szavazni, csak a nagyon, nagyon szemellenzős párt funkcionáriusok. Ezért olyan törvényt hoztak, ha jól emlékszem, hogy nincs minimum létszám, aminek részt kell venni a választásokon. Sőt, már csak egy forduló lesz, ha jól tudom.

2013. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tudjuk, hogy a magyar nép túl birka ahhoz, hogy "forradalmat csináljon".



Ebben teljes mértékig egyet értek veled,sajnos nagyon igaz és aktuális is...Számomra a mai napig felfoghatatlan hogyan tud ez az ostoba utolsó nép még mindig Gyurcsányra fújtatni elvakultan amikor orbán már vagy 15x lekörözte ráadásul úgy,hogy a nép szemébe nézett és a pofákba röhögött.A nép behúzta fülét farkát és ezután elment Gyurcsányt fújolni...

2013. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Kedves Kérdező!


az a nagy harci helyzet hogy Magyarországon demokrácia van!


Az Orbán kormányt simán le lehet váltani mindenféle nép felkelés vagy forradalom nélkül.


Egyszerűen ellene kell szavazni ha nem teccett.

És ha elég sokan szavaznak ellene akkor nem Orbánék fognak kormányozni. De ha kisebbségben maradsz akkor így jártál és megszox vagy megszöx. Erről szól a demokrácia. Szerencsére már nem azok az idők vannak amikor mindig ugyanazoknak kell kormányozni!

2013. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

"Szerencsére már nem azok az idők vannak amikor mindig ugyanazoknak kell kormányozni!"


Tényleg csak nekem tűnik fel, hogy teljesen mindegy melyik oldalra rakod az X-et ugyanúgy ugyanazok az arcok ülnek ott és döntenek? :)


Ha valami újdonságot akarsz akkor szavazz a jobbikra, ők kb az egyetlenek akik még nem kormányoztak, és így nem sárosak, akkor ültethetsz oda tényleg új embereket. Bárki másra adod a voksod ugyanezeket küldöd vissza.

2013. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
#7 A gyeplőt sajnos ugyanaz a hatalom tartja a kezében. Hiába ábrándoztunk szabadságról ez nem valósulhatott meg.
2013. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Sajnos Vona egy harmat gyenge politikus.


A nyugati hatalmak felkenik egy szelet kenyérre és megeszik reggelire!

2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Ezt nem tudhatjuk, látatlanban pedig könnyű mindenfélét állítani :) A tény az tény marad: a jelenlegi felhozatalból ők az egyetlenek akik mögött nem ugyanaz a csoport áll akiknek az elmúlt 20 évet köszönhetjük, akik eladták a fél országot, vagy akik kiskirály módjára szüntetik meg random családok ezreinek megélhetését. Én amondó vagyok, hogy egy próbát megér, ha van egy bizonyítottan rossz, hatalommal visszaélő és a népet kifacsaró lehetőség és egy talán jó verzió akkor én az utóbbira szavazok. Nem értem, hogy az emberek többsége miért inkább az elsőt választja, dehát magyarok vagyunk, nem tanulunk. A gond az, hogy ezek miatt én is szívok.
2013. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!