Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ez komoly, hogy ha az...

Most ez komoly, hogy ha az üdülőmbe meghívok 3-4 haveromat egy sütögetésre, kertipartira, adót kell utánuk fizetni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem valószínű. miből gondolod?
2013. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Komoly, ha olyan övezetben van az üdülöd és ott is alszanak. Tudod különben mindenki csak a haverjait látná vendégül sütögetésre. De mond csak ha egy jo kis kertipartit ki tudsz pengetni kajával, piával, akkor azt a néhány 100 Ft-ot miért sajnálod a haverjaidtol?
2013. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De én azt nem vágom, hogyan tudják rámbizonyítani, hogy ott alszanak, ha én azt mondom nem alszanak ott? Figyelik a házat és az embereket?
2013. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért már álljon meg a menet. Ez miféle egy törvény, melyik ökör találta ki? Mi közük hozzá, mit csinálok, kit hívok meg a SAJÁT birtokomra? Hozzám egy ilyen adószedő bejönne, alapból birtokháborítás, meg agyon is csapnám. Mi lesz a következő? Adó a levegővétel után?
2013. jún. 26. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Allergia és asztma adó.

Aki ezek közül valamelyik betegségben szenved, az járuljon hozzá plusz pénzekkel az egészségügy fenntartásához.

2013. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem új törvény, csak most hozták fel, hogy hergeljék a népet a kormány ellen.Kertiparti után meg nem kell fizetni.
2013. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért mert legjobb ismereteim szerint kiséreltem megválaszolni a kérdésedet, ilyent kell privátban irnod? " Anyádat is meghívtam egy sörre mégis sajnáltam azt a 20 forintot, amit azért kellett fizetnem, h leszopjon.

Lényegre térve, az h rendezek egy bulit nem azt jelenti, h én fizetek, adhatom a helyet is." Nagyon inteligens kulturlány vagy!!!!

2013. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es te mi a francról beszélsz?
2013. jún. 26. 13:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Arrol amit privátban irtál!
2013. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szórakozzál ám tudod kivel! Ha nem tudsz a kérdéshez normálisan hozzászólni, akkor inkább ne is írjál!
2013. jún. 26. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!