Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti minek tartjátok a Magyar...

Ti minek tartjátok a Magyar Gárdát?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a cserkészetnél is gagyibb bohóc alakulatnak látom. A tagjaik jobbik esetben homokzsákpakoláshoz, valamint bográcsos evészethez, rendőrség által védett Jobbikos kampány vonulásokhoz, meg Horthy imádáshoz asszisztálnak. Egyáltalán még létezik ez a szervezet/szervezetetek, illetve van valaki, aki képes lenne még ma is hozzájuk csatlakozni? Nektek mi a véleményetek?

2013. jún. 24. 10:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem az egészet egy huszárvágással meg lehetne oldani. Létre kéne hozni egy Magyar Nemzeti Gárdát, ami önkéntes alapon működne, független, de állami felügyelet alatt és valamilyen szinten kaphatnának kiképzést is, hogy egyszerűbb rendfenntartói feladatokat is elláthassanak"+


Ilyen már van. Polgárőrségnek hívják és belátható, hogy nem jött be a dolog. A gárdában lévő emberek ha nagyon tenni akarnak menjenek el rendőrnek (bár érettségi híján nem fogadják el a jelentkezésüket). Mellesleg mi az, hogy sokat tettek a közbiztonságért? Én több akciójukon ott voltam és nem szólt másról, kimentek a pincér ruhában zsidózni és cigányozni aztán hazamentek.

2013. jún. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de ha választanotok lehetne, hogy mentek este az utcán egyedül és szembe jön egy 10 fős gárda vagy esetleg egy 10 fős cigánybanda, akkor én tuti biztos hogy a gárdával találkoznék inkább!
2013. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"# 28: Hajaj, dehogynem. De még mennyire hogy kiszolgál. Csak kár, hogy akit kiszolgálnak, azok a fejükre piszkítanak."


A 28-as vagyok. Kit is szolgálnak ki?

2013. jún. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
25%

# 33

Echte demagóg kérdés. Hát titeket, jobbikosokat; és ezt senki nem is tagadja.

2013. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát a gárda nem Jobbikos, mármint semmi köze a párthoz. Külön álló szervezet.
2013. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
75%

"Hát a gárda nem Jobbikos, mármint semmi köze a párthoz"


Ja semmi köze.. véletlen egybeesés, hogy mindig a jobbik rendezvényén pózolnak nem pedig a más pártokén. Az is a véletlen műve, hogy egymás szekerét tolják, az meg merő demagógia, hogy a két szervezet alapítói egy és ugyanazon személyek, illetőleg az is, hogy vóna gábor gárda cuccokban szokott több alkalommal mutatkozni meg az ogy-s akcióról nem is beszélve. Nem vagytok túl bonyolult gondolkodásúak. Ez kb. olyan mint amikor kimentek valahova zsidózni aztán megsértődtök azon, hogy antiszemitának neveznek titeket.

2013. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Attól lehetnek ott, nyilván nemzeti érzelmű, jobboldali szervezet. De attól a párthoz semmiköze. Nézz utána jobban. Még az m1-en is volt ezzel kapcsolatban Vona Gábor egy reggeli vita-, vagy beszélgető műsorban, ott is azt próbálták nyomatni a nézőknek, mint amit most te próbálsz, csakhogy valóban semmi köze a pártjukhoz amit ott korrekten el is magyaráz. Még a nagy balliberális újságírók (Népszava vagy mit tudom én) is felfogták a végére :) Ha érdekel keres rá YouTube-on.
2013. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

16-os


" Elegem van belőlük ilyen téren!!! Magyar létükre nem magyarként élnek!!!

Teljesen kivagyok lelkileg emiatt, de engem NEM TÖRHET MEG SEKI!!! Nem hagyom!!!"


ez által a lelkén könyit majd valakin !! Órdit ,randariroz !Dühöng

2013. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

"A strasbourgi bíróság szerint az, hogy a gárda rendezvényein sosem sérült meg senki nem jelenti azt, hogy azok feltétlenül jogszerűek is voltak. „A félkatonai szervezet a magyar náci mozgalomra (a Nyilaskeresztesekre) emlékeztetett, amely a gerincét képezte egy olyan kormányzatnak, amely többek között felelős volt magyar cigányok tömegeinek kivégzéséért.” A bíróság szerint félkatonai szervezet létrehozása túlmegy a véleménynyilvánítás szabadságán, ezért az állam jogosan léphet fel velük szemben."


[link]

2013. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!