Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon, hogy fogják a választás...

Vajon, hogy fogják a választás évében befoltozni a 431 milliárdos lyukat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 21. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Szerintem arra számolnak hogy vagy kisebbségből kell kormányozniuk vagy leváltják őket, mindkét esetben lesz kifogás hogy miért alakult így a helyzet. Majd lesz megint elmúltnyócév, meg csúnya mszp.
2013. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom követni ezeket a lyukakat, meg az abszurd Magyarország egyéb fordulatait. Egy hete 290 ft-on volt egy euró, ma 300-on. Az előtt pár hete szintén volt 300 körül is, meg 285 is. Meg lehet ezt érteni? Le lehet ezt követni logikusan? Vagy bármit, ami Magyarországon történik? Egyszer rezsit csökkentenek, reálnyugdíjat emelnek, másszor adót emelnek, soha nem látott áfa- és egyéb kulcsokat alkalmaznak. Egyszer egykulcsos az adó, máskor meg másfél kulcsos pl. azzal, hogy a kőbe vésett egységes 16 %-os kamatadóra egészségügyi hozzájárulást vetnek ki. Van vagy lehet ennél abszurdabb valami?


Szóval aki meg akarja érteni ezt az abszurd "unortodox" katyvaszt, az tényleg jobban teszi, ha eldobja a közgazdasági tankönyveket, a józan eszét, és sodródik máról holnapra úgy, hogy megpróbálja a lehetséges rövid távú előnyöket, nyereségeket bezsebelni. A kiszámíthatatlan abszurditással is lehet jól járni. Ennek megfelelően szerintem ma az a legjobb befektetés, ha az ember pár hetente eurót vesz vagy ad el. 1-2 napon belül lehet vele 3 % körül keresni, és ezt még csak kamatadó sem terheli.

2013. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor felajánlhatja az alvilág hogy segít, cserébe szabad működést kell számukra biztosítani

Jah és lehúznak még rólunk is valamennyit

2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

#3

Az alvilág támogatásából a kampányt finanszírozzák, szal ezt nem lehet bejátszani.

2013. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem megint megszorítások és áremelések jönnek? Vagy csak álmodtam?
2013. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!