Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell azt a látszatot...

Miért kell azt a látszatot kelteni, mintha minden rendben lenne?

Figyelt kérdés

#úgy ahogy van.
2013. jún. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Akinek van esze, az úgyis tudja, hogy rendben vannak-e a dolgok vagy sem. A többieknek meg olyan mindegy, hogy melyiket hiszik el.
2013. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban, ezzel jobban lehet etetni a hülyéket.
2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy politikai fordulat.

És minden párt használja/használná/használta/használni fogja.

Ha azt mondják , hogy "minden szar" akkor veszítenének a népszerűségükből.


A hazugság szabaddá tesz ugyebár.A magyar politikai elit számára olyan természetes a hazudozás , mint neked a levegővétel.

2013. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hazudozás? Nem... tévedtek. Itt csak nektek tűnik ez hazudozásnak. Akinek tele van a zsebe lóvéval annak minden rendben is van. Orbán magáról alkotott nagy, becsületes magyar, az igazság letéteményese képe pedig nem férne össze azzal, hogy ő hazudozik... ez kognitív disszonancia...

"A Magyarország jobban teljesít" kifejezés pedig egy szuggesztio. Ama pszichológiai feltevés alapján ismételgetik sokat, hogy ha valakinek valamit elég sokszor elmondanak, akkor az úgynevezett axióma lesz... vagyis bizonyítást nem igénylő alapigazság. Vagyis amikor egy Fideszes szájából hallod ezt, amikor kimondja, ő ezt el is hiszi...

2013. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a látszat a legfontosabb, hanem a hit. Hinnije kell a népnek hogy jobb lesz. Az embereket nem az érdekli hogy kerüljünk ki a szarbor milyen áron hanem csak maguk, az hogy nekik higy lesz jobb. Ha hisznek egy politikai erőnek hogy jobbat " csinál " nekik arra szavaznak.
2013. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nem a látszat a legfontosabb, hanem a hit. "


Ja igen,egyre jobb lesz mi? Ez hasonlít a silva féle agykontrollra, egyre jobban és jobban érzem magam,napról napra minden tekintetben egyre jobb és jobb lesz.

Kiraknak az utcára,nembaj majd mondogassátok,egyre jobban és jobban érzem magamat.Kifosztanak,de nekem van hitem,és elkezdem,hogy egyre jobban és jobban érzem magam.

2013. jún. 20. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra céloztam amelyik politikai pártnak hisznek a szavazók arra szavaznak mert úgy gondolják, abban hisznek az a politika jobb. Nem azt mondom hogy minden sz @r de hinni kellhogy ez jó, nem ezt mondtam ez f@s zság. Azt mondtam hogy azt kell hinnie az embernek amit tesz azt azért teszi hogy neki személyesen jobb legyen. Mert pl ha minden nap elmegy dolgozni úgy hogy semmi esélye továbblépni és többet keresni akkor a hite se tudja ebben továbblökni mert rájön piti pénzért nen fogja halálra dolgoznia magát.
2013. jún. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!