Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok, ha eladnák a...

Mit szólnátok, ha eladnák a Szent Koronát?

Figyelt kérdés
Tételezzük föl, hogy Magyarországon már stabil és jó gazdaság van. És, hogy boldogítsák a népet, eladják a Szent Koronát, és abban az évben csak 10-os lenne az SZJÁ, vagy valami más kedvezményt tennének cserébe. Ti örülnétek neki?

2013. jún. 14. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a kérdező buta mint a föld, már kifejtették, de egy ennyire egyszerű ember, hogy gondolhatja azt, hogy a korona eladása egyáltalán fedezné a SZJA bevétel tized százalékát is?
2013. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ez csak egy feltételezés volt.

A szituáció abszolút kitalált, kíváncsi voltam, hogy mi lenne jelen esetben az emberek véleménye.

2013. jún. 15. 18:07
 23/26 anonim ***** válasza:

"Megvan Puzsér véleménye a Szent Koronán lévő keresztről? http://www.youtube.com/watch?v=nO22MnPug10 Ebben valahol a közepe felé van, nem tudom, pontosan hol. És ő még csak nem is az eladásról beszél, hanem a kereszt kiegyenesítéséről. Ha a kereszt kiegyenesítéséből ekkora problémát csinálunk, szerinted milyen balhé lenne, ha valaki eladná? Én a 2006-os tévéostromhoz hasonlóra (sőt durvábbra) tippelek, csak nem a tévészékházban, hanem a parlamentben."


Miért ugat bele Puzsér olyanba, amiről semmit nem tud?

Fentebb már írtam, hogy a zománckép szétrepedne a feszegetésnél. Legalább olvasson utána a szakirodalomban.


Saját magát égeti ez az ember, ami nem baj, csak az, hogy tévhiteket terjeszt, lám, már itt a gyakorin is megvan a foganatja.

2013. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%

Az a kereszt nem véletlen áll ferdén, tessék csak Koppányra gondolni, és összeáll a kép.

Kérdező zsidó vagy?

2013. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Fentebb már írtam, hogy a zománckép szétrepedne a feszegetésnél. Legalább olvasson utána a szakirodalomban."


Akkor eleve hogyan ferdítették el?

2013. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az még több, mint félezer éve, a középkorban volt.


Próbálták javítgatni, feszegetni, de anno a forrasztásnál arany helyett ónt használtak, ezért a Korona felső zománcképe ún. "ónpestisessel" fertőzött, ami nagyban lerövidíti a vékonyka, törékeny zománckép élettartamát.

2013. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!