Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire fél a fidesz Bajnaitól?

Ennyire fél a fidesz Bajnaitól?

Figyelt kérdés
Vicces látni, hogy az oldalon a jobboldal folyamatosan azon izzad, hogy befeketítse Bajnait, a rettegés hatalmas. :) Persze sokan megpróbálják szalonképes formába rejteni ellenszenvüket, de úgyis kibukik az egész, és látszik, hogy rettegnek a figurától. Fogjátok már föl jobboldaliak, hogy az emberek 58%-a szerint pocsék hely az ország, bárki is vált benneteket jövőre, de menni fogtok a kormányból.

2013. jún. 10. 07:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%

" jövőre, de menni fogtok a kormányból. "


-ne legyél benne biztos ,

a 2014-es választásokat torony magasan a Fidesz fogja megnyerni,

azt még hozzá lehet tenni ,hogy : sajna

2013. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
De, szinte biztos vagyok benne. Az emberek 58%-a szerint pocsékul megy minden, Orbánt a legrosszabb miniszterelnöknek választották, a bizonytalanok aránya hatalmas, semmi okuk a támogatására, persze az agyhalott, mutyizós birkákat kivéve. Ugyanaz lesz jövőre is, mint a 2010-es választáson volt, csak most a fidesz ellen.
2013. jún. 10. 07:19
 3/46 anonim ***** válasza:
42%

"Vicces látni, hogy az oldalon a jobboldal folyamatosan azon izzad, hogy befeketítse Bajnait, a rettegés hatalmas."


Legalább ugyanilyen vicces látni a másik oldalt a demokrácia tönkretételétől rettegni, folyamatosan nácizni, antiszemitázni.


"Persze sokan megpróbálják szalonképes formába rejteni ellenszenvüket, de úgyis kibukik az egész, és látszik, hogy rettegnek a figurától."


Én személy szerint nem rettegek tőle. Esélye sincs. Még a Jobbiknak is több a támogatója, mint a kezdeményezésének. Gyakoraltilag esélye nincs 2014-ben, de másnak sem.


"Fogjátok már föl jobboldaliak, hogy az emberek 58%-a szerint pocsék hely az ország, bárki is vált benneteket jövőre, de menni fogtok a kormányból."


Ahhoz azért Bajnainak is elég sok köze van, hogy az ország ilyen pocsék. Sőt, igazából nem is nagyon változott 2009 óta. Bajnai ekkor lett ugye gazdasági miniszterből miniszterelnök.

"Hazánkban 2009 tavaszán a megkérdezettek 44%-a nyilatkozta, hogy összességében elégedett az életével és 56% fejezett ki elégedetlenséget."

[link]

Utóbbi meg egy vicc. 10%-kal akarsz választást nyerni? Úgy, hogy állítólag a Fideszre vannak szabva a körzetek? Úgy, hogy képtelenek vagytok összefogni a baLOLdalon, csak a saját személyes hatalmatok érdekli a hőn áhított vezetőtöket? Örülni fogtok, ha egyáltalán frakciót tudtok alapítani.

2013. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

És mi van akkor, ha én nem szeretem Orbit, de ettől még Bajnaiért sem vagyok oda? Összeomlik az egész világnézeted? :(


Amúgy szerintem kicsit neked is agyadra ment ez az egész jobboldal-baloldal háborúsdi. Azt tanácsolom kérdező, hogy kezdj el élni.

2013. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
24%

Emlékszem az EU választások után 2009ben ülök a buszon, és 2 pics. azon beszélget nagy lelkesen, hogy most sajna nem jött össze nekik és nem alakultak jól a választások, de nem baj, majd jövőre xDD én meg magamban szakadtam, hogy hogyan lehetnek ennyire sötétek az emberek :D Aztán ugye 2/3-ja lett a fidesznek muhahahaha xD

Egyébként te vagy az a csávó aki heti 1x felpakolja ugyan azt a kérdést, hogy "nemféétek a bajnaitó?"

CSak mert ettől senki nem fogja úgy gondolni, h bárki is félne :D azt meg ugye senki nincs olyan sötét, hogy azt gondolná, hogy az, hogy 58% szerint nem mennek jól a dolgok azt jelenti, hogy ők a balerekre fognak szavazni xD??? Irigylésre méltó ez az optimizmus, de szerinted az az 58% meg úgy véli, hogy a baloldal alatt jobban ment a szekér?? xDDD Ennek nagy része a szoci kormánnyal se volt gondolom megelégedve,+le kell vonni a nem baler fidesz utálókat is ebből (Jobbikosok pl), na mindegy, olyanok vagytok mint azok a kislányok a buszon :DD Nem viselitek el a tényeket mert ekkora fanok vagytok :D akkor csak felhúznátok magatokat :D

Másrészt a Bajnairól szóló kérdések 80%-át is ti balerek pakoljátok fel, nem mintha ebből bármi reprezentatív adatot le lehetne szűrni.


Amúgy meg most akkor nem a Mesterházy lesz a baloldal jelöltje? CSak mert nagy kegyesen bejelentette, h ő vállalja a jelölést xD

2013. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
23%

"Fogjátok már föl jobboldaliak, hogy az emberek 58%-a szerint pocsék hely az ország, bárki is vált benneteket jövőre, de menni fogtok a kormányból."


2010-ben meg a Fidesz azért kapott 2/3-ot, mert akkor meg az emberek pont fordítva gondolták ugyanezt.

"Jajj, MSZP így meg úgy, bárkit, csak az MSZP-t neee!"

Aztán lett Fidesz és ugyanazok az emberek, akiknek elegük lett a baloldalból 2010-ben - mert ugye bárki jobb, mint az MSZP -, azok 2014-ben szépen vissza fogják őket szavazni, mert most meg minden jobb, csak a Zorbááán neee!

Aztán meg 2018-ban megint Fityesz kell majd, mert rájöttök, hogy a Bajnai nem tud kormányozni (mondjuk 2016 környékén történik egy min. elnök csere, Bajnait Dr. Balázs Péterre, akiről kiderül 2 év alatt, hogy szintén nem tud kormányozni, ezért ő sem jó xD) de ti annyira szánalmasak vagytok, hogy még annyit sem vesztek észre, hogy tulajdonképpen két rablóbandát cserélgettek 4-8 évente egymásra.


Szánalom ez az ország a választóival együtt.

2013. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Ennyire. Bár kicsi az esélye, hogy az új választási törvény engedi az ellenzéket is mandátumot szerezni.
2013. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
70%

"Ennyire. Bár kicsi az esélye, hogy az új választási törvény engedi az ellenzéket is mandátumot szerezni."


(2x)10%-ból sem így, sem úgy nem lehet választást nyerni.

2013. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
33%

Bajnaitól én spec nem félek, de azoktól az érdekcsoportoktól akik nyomják nagyon is!

Ki tudja mit akarnak még eladni bagóért, mennyire akarják megpecsételni az ország sorsát.


58%???


Ezen az oldalon van egy rakás elvakult vadkapitalizmus hívő ultraliberális. Ilyenek csak nagyon kevesen vannak a való életben. Max 5,8% ban.


Bajnai valójában örülhet ha bejut a parlamentbe, de szerintem azért is kár!


Persze nem is értem!

Miért van az hogy sokan nem látják tisztán a helyzetet?

A Bajnai irányzata a neoliberalizmus megbukott!

Egyszerűen csak hitelekből volt képes működni, aminek az lett mára a vége hogy mind az éllamok mind a társadalmak agyig eladósodtak a nagytőkének meg tejhatalma lett és ezzel visszaélve a globális kapitalizmus generált folyamatokkal karöltve kizabálta maga alól a fogyasztást.

Most sem hitel, sem fogyasztás. Igen a Kína Oroszország és D-Amerika még lendületben van, de ott is nőnek a lufik és már csak a tehetetlenség lendületének a hatásai működnek. Mi történik ma egy nem vagy alig növekvő világgazdaságban, egy olyan szerkezetben aminek az alapja a növekedés? A fogyasztás újraosztása rajzolódik ki, csak úgy ahogy már ezt a múltszázad elején egyszer láttuk.

Megy a nagy nagy szöveg a nezetköziségről stb stb és mindenki kaparja maga alá amit csak elér, és egyre erőszakosabban. Az Eu az USA nyomja a rizsát az összefogásról meg a tűrhetetlen nacionalizmusról, miközben a centrum egyre keményebben védi a nemzeti érdekeit.


Szóval vicc az egész és az a szomorú hogy ezt a balibek tömegesen eszik mint kacsa a nokedlit. Az meg hogy egy olyan embert akarnak támogatni aki a nyugati érdekeknek ebben a helyzetben úgy fekszik alá mint egy tüzelő szuka az a számomra felfoghatatlan.

2013. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
49%

Én igazából mindkét oldaltól félek...


Amit Magyarországon baloldalnak hívnak, az a külföldi érdekcsoportoknak akarja kiszolgáltatni az ország lakosságát, amit meg jobboldalnak hívnak, az meg a fideszközeli érdekcsoportoknak akarja alárendelni a lakosságot. A magyarok a végén úgy is rácsesznek.

2013. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!