Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek! Mit láttok Mesterház...

MSZP-sek! Mit láttok Mesterházyban? Miért lenne ő alkalmas miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én talán mszp-s lennék ha nem ő lenne a miniszterelnök jelölt. Számomra alkalmatlannak tűnik.
2013. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Olyan csodálatos kacsaszája van! *.*
2013. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Érdekesek neki is a grimaszai.

Talán Lendvai Ildikó elvitte magával botoxolni?Ez a beavatási szertartás az MSZP-nél?

Inkább a fogait csináltatná meg Lendvai Botox helyett....


Viccen kívül:


Mesterházy igen gyenge , határozatlan személyiség.Nem való elnöknek.

2013. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Arrogáns és bunkó is. Nem való miniszterelnőknek, párttól függetlenül. Látszik a fején, hogy bármire képes a hatalomért.
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Botka László például sokkal jobb lenne jelöltnek szerintem. Ő egy várost el tudott már vezetni, akkor csak nagyobb az esély rá, hogy az országot el tudja, mint Mesterházynak, aki a semmiből ugrott elő hirtelen.
2013. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bajnait többen tartják alkalmasnak, mint Mesterházyt. Viszont az MSZP-nek több szavazója van, mert a megrögzött MSZP-szavazók jókora hányada azt sem tudja, milyen pártja van Bajnainak.

Mesterházyt nem tudom elképzelni miniszterelnöknek. Akkor tenne jót az országnak, ha átadná az elnökség jogát Bajnainak.

2013. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki sorra lepontozott mindenkit, az mondjon egy pozitívumot mesterházy mellett, kíváncsi lennék milyen értékeket tudnának mellé állítani!
2013. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe Makepeace ***** válasza:

"Arrogáns és bunkó is. Nem való miniszterelnőknek, párttól függetlenül. Látszik a fején, hogy bármire képes a hatalomért."


Ez inkább Viktorka élethű jellemrajza!

De egyébként a dilettáns Viktor bácsi félhet is tőle mondjuk egy miniszterelnökjelölti-vita esetén, nem beszélve arról hogy lemosná a vitában, ráadásul Orbán folyamatosan védekezhetne amikor totál jogosan bűncselekmények sorával állítaná szembe, amiért ha nem is az összesért ő a felelős, de hát neki kell tartania a hátát mint a kormány első embere...


Amúgy nem vagyok MSZP-s (már), de az MSZP-hívek, szavazók sem találhatják ki, hogy ki is legyen a pártjuk miniszterelnökjelöltje, egyébként nagyon fura hogy olyan sokan a számomra eléggé "szürke" Botkát javasolják, de neki időről-időre fölmerül a neve, még az ellenzék is csodálkozott rajta, amikor a Bajnai lett a Fletó utódja, és nem ő. De volt már olyan vélemény is, hogy Kunhalmi Ági lenne a megfelelő a posztra, ő viszont tényleg jó politikus! Szóval szerintem sokakat éppen a Mesterházy személye taszít el az MSZP-től ez igaz, bár még nem igazán van sötét múltja, és számomra ugyan elképzelhető lenne miniszterelnöknek, de ilyen sok van, viszont igazán kiváló miniszterelnökjelölt kevés, viszont azért lenne az Attilánál jobb, de "meg tudná oldani a feladatot" az tuti.

A Bajnainál az a gond, hogy nem teljes egészében a pártjában gondolkodik, ő gazdasági szakember inkább, és üzletember, mint mondjuk a Bokros, viszont szerintem kemény követelményei lehetnek, hogyha valakire rábíz egy feladatot, mert még önmagához is nagyon szigorú, de igaziból ő sem a teljesen jó megoldás szerintem, és ahogy a Fletó mondta, bármelyik is nyerne, most a másik a pénzügyminisztere lesz, vagy hogy...?

Jó megoldásnak tartanám ami az MSZP részéről már 2002-ben, sőt(!) nem olyan nagy dérrel-durral de 2010-ben is felmerült, de akkor csak nagyon elméleti síkon, hogy Németh Miklós lenne a jelenlegi helyzetben a legalkalmasabb jelöltje a baloldalnak, aki általam, és sokak által emberileg és politikailag is tisztelt és elismert, és nem utolsó sorban a nemzetközi porondon is!

Egyetlen ellenérv van ellene, hogy azért ő is öregszik és ma már "nem túl fiatal", 1948-as születésű, énszerintem pedig nagyon is jó a mostanában zajló fiatalítás a baloldalon! Nekem nagyon bejön!...

2013. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ez inkább Viktorka élethű jellemrajza! "


Én még Orbánt nem hallottam tiszteletlenül beszélni egy műsorvezetővel, ellenben Mesterházyval. Gyurcsány legalább egy udvarias, és jó retorikai érzékkel megáldott politikus volt, az már más kérdés, hogy mire használta fel. Nem vagyok elvakult fideszes, se Orbán imádó, de százszor jobb politikus mint Mesterházy.

2013. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!