Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mobil fémgátakat nem lopják...

Mobil fémgátakat nem lopják el a színes fémgyűjtők?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam.


Csak nem lopják el ,hisz akkor elvinné a víz a putrijukat , bár akkor meg a buta állam épít nekik újat...

2013. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert őrzik az emberek, ugyanis valamilyen okból nem szeretik, ha valaki lopja azt a gátat ami visszatartja a vizet, hogy ne önse el az otthonaikat.
2013. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
félnek a víztől ...
2013. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Színes fémgyűjtő vagy színesfém gyűjtő?

Csuklós buszvezető vagy csuklósbusz vezető?

2013. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve Borsod megyében a falu, ahol élek, előre felkészült az árvízre. Fekete takarófóliával borítottuk le a gát oldalát, hogy valamelyest megakadályozzuk, hogy a gát szivárogjon. Pontos árat nem tudok, mennyi volt, biztos nem olcsó, de 4 méter széles volt és vagy 50 méter hosszú tekercsekben terítettünk le többet is. Hogy a szél ne fújja el, a gát alsó részén homokzsákokkal, a felső részén pedig régi rossz autógumikba beton lett öntve, abba pedig vascső lett állítva. A vascsövekre pedig egy szalagot kötöttünk végig. Pár nappal később:

ugye a vascsövek hiányoztak, mondanom sem kell. De hogy több helyen is kivágták a fóliát az már abszurd volt. Mellesleg, egy csomó homokzsákot is elvittek, a homokot egyszerűen kiszórták...

2013. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szlovákiában Pozsonynál ma kikezdték ha jól olvastam.
2013. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagy a késztetés, de eladni nehezen tudnák, ez nem holmi kresz-tábla.
2013. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
Igenis színes fémgyűjtők. mert nem csak szinesfémet gyűjtenek a színesek.
2013. jún. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát már csak nem! Ahhoz már tényleg olyannak kell lenni, akiben egy deka emberi érzés sincs. De ha belegondolok, a BKV kábeleket is örökké ellopkodják. Pedig azzal is nagy károkat okoznak. Nekem biztos, mert lekésem munka után a vonatomat a kábeltolvajok miatt, na olyankor úgy szidom őket, hogy még az ükanyjuk is csuklik! De ezt már csak nem teszik meg!
2013. jún. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én simán el tudom képzelni, hogy hamarosan bekövetkezik...
2013. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!