Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell ez ilyenkor is?

Pro Patria kérdése:

Miért kell ez ilyenkor is?

Figyelt kérdés

[link]

Túl azon most, hogy mennyire hiteltelen ez az MSZP-től.

De nem tudnának csak egyetlen napig nem...?

Megértem március 15-ét. Értem október 23-át. De a gyereknap...?


Miért kell mindent politika szerint megítélni? A nemzeti összetartozás dalával tizedennyi ember sem foglalkozna, gyanítom, nem is hallanának róla, ha nem adna alkalmat ez is egy köpködésre, sárdobálásra. Részemről csak belehallgattam, de nem különösebben érdekel.


És emlékszem, korábban ugyanez volt Bochkor pilótává avatásakor is Szekeres talpnyalójának, bohóchuszárnak tartották. Mit tehet ő arról, hogy milyen kormány volt akkor, amikor elvégezte ezt a képzést? Az meg evidens, hogy Szekeres Imre rácsapott a lehetőségre, és nagy mosollyal avatta fel büszkén a sajtó előtt.


És ami tényleg kiborító volt, amiről nem is tudtam, de itt láttam utólag visszaolvasva, mekkora botrány volt a fórumon a Nemzeti Vágta miatt, mondván "emberek házát viszi el az árvíz éppen, és ők Budapesten parádéznak". Ha árvíz van, meg kell állnia az életnek? Ráadásul ezt nem is az akkori kormány, hanem Geszti Péter szervezte, magánerőből.


És ugyanilyen a még eggyel előtti kormány esetében a Nemzeti Színház. Amikor én először gyerekként betértem oda, kifejezetten a legszebbnek tartottam. Fogalmam sem volt róla, hogy milyen "politikai kötődése" van. És egészen biztos vagyok benne, hogy ha mások sem tudnák, nem "vadásznának" ezekre a háttéranyagokra, akkor sokkal több embernek nyerné el a tetszését, vagy legalábbis nem különösebben keltené fel az érdeklődését.


2013. máj. 27. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább a magyar katonákra emlékeztem azon a napon, mint minden normális ember, és nem gyereknapot tartottam, vagy ilyen mandiner nevezetű hazugsággyárat olvastam.
2013. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
93%

"Amikor én először gyerekként betértem oda, kifejezetten a legszebbnek tartottam."


Akkor te most is gyerek lehetsz a Színház korát ismerve. :D

Láttad a többi pályázatot? Úgy értem a többi NYERTES pályázatot? A sok pályázatból, normális környezetében?


A végleges egy giccses sz*r lett, egy túldíszített esküvői tortára hajaz, de legalább sok helyen a belső terek ultra klausztrofóbiásak. Egyszer járd be a közönség számára bejárható tereket és menj át szembe a totális ellentét Ludwig Múzeumba, hogy értsd.

Másrészt nincs jobb dolog, mint egy lepukkadt iparterületre tenni a belváros helyett a színházat, utána meg körbeépíteni beton kocka irodaépületekkel, a régi színházat idéző főkapu elé is beépítettek egyet.


És mindezt csak azért, hogy Demján kartárs világkiáltásból elcsaklizott olcsó ingatlan területének értékét megsokszorozzák.


De a többivel egyetértek csak ezt ki kellett emelnem, mert a Színház Ügyben anno a lakosságot többször átverték és pofán vágták anno, amire te nem emlékezhetsz már.

2013. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha már anyák napján is ezt csinálták ( [link] ), akkor gyereknapon miért ne.
2013. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
MSZP pedomaci párt !
2013. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 00:37-es!


Ez, bevallom, eddig szerencsére elkerülte a figyelmemet. Bár egy blogot sosem szoktam hitelesnek elfogadni, de rákeresek, hogy tényleg így volt-e.

Nem tudom, mire számítanak. Emiatt majd visszatornásszák magukat? Nem fogják...

2013. máj. 28. 01:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!