Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora rá az esély, hogy...

Mekkora rá az esély, hogy kitelepítik a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 18:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
*főnyereményét
2010. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy milyen alapon akarjátok egy jogállamban az állampolgárok egy részét származási okok miatt kitelepíteni. Esély kell nekik, nem pedig kitelepítés.
2010. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Igazán kitakaríthatnák már végre az országot! Nem tudom miért tűrik meg ezt a mocskot itt? Én tudnám mit kellene csinálni az összes rohadt élősködővel! Összeszedni mindet, repülővel elvinni egy lakatlan szigetre és otthagyni őket!! De olyan szigetre gondoltam amit előzőleg kiürítettek ugye, nincs gyümölcs nincs fa nincsenek állatok. Aztán szépen kipusztulnának mivel nincs mit enni, ebből kifolyólag kannibálok lennének, megennék egymást aztán ha már nincs kit megenni és már csak egy cigó van az szépen éhen hal és kész. KIÍRTOTTUK A CIGÁNYOKAT!!! Ilyen egyszerű lenne csak hát nincs akinek lenne mersze és ugye elég pénze ahhoz hogy ezt kivitelezze.


L/14

2010. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ahhoz képest, hogy 14 éves lány vagy iszonyatos, amit írsz, remélem, nem gondolod komolyan.
2010. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nagyon is komolyan gondolom! A 14 éves lány vok.
2010. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!