Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várod már a választási hajrát?...

Várod már a választási hajrát? Izgalomba hoz?

Figyelt kérdés

Én nagyon ! Kedvelem az ilyeneket, amikor 4 évre lehet felhatalmazást adni a kedvencünknek és nagyon izgalmas politikai programok kerülnek napvilágra. Te is így vagy ezzel ? :-)


Alig várom már.


2013. máj. 15. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már most nyomja as hazugságait minden párt. Ha rajtam múlna, akkor legfeljebb annyit engednék, hogy nyilvánosságra hozzák a programjukat. De nem engednék súlyos milliókat költeni a hazugságaikra. Undorító, amit a pártok művelnek kampány címén!
2013. máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Leszarom, hogy mit mocskolnak egymásra a kampány alatt. Értelmes ember már most tudja, hogy kire szavaz, de sajnos úgyis a barmok döntenek.
2013. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit szedsz? K.rva jó anyag lehet.
2013. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga kis kedvence, akit szeretne hogy győzzön. Engem is izgalomba hoz, én már nagyon várom
2013. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem akkor hozna izgalomba ha lenne köztük egy normális és igaz párt ,de sajnos mind egy kaptafa.
2013. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"kedvencünknek" pártból soha sem lesz kedvenc
2013. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából izgalomba nem hoz, de nagyon kíváncsi leszek az új választási rendszerre, újabb botrányokra, arra hogy az utolsó fél évben hogyan változik a pártok támogatottsága és milyen lesz az eredmény ehhez képest. Azt borítékolom, hogy más lesz a valós eredmény, mint az előzetes közvéleménykutatás.
2013. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!