Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnék olyat kiabálni magyarok...

Tudnék olyat kiabálni magyarokról egy magyar rendezvényen, hogy három évet kapjak?

Figyelt kérdés
Ha például egy nemzeti ünnep megemlékezésére odamennék, és azt kiabálnám, hogy halál minden magyarra, esetleg még dobálóznék is, akkor azért járna három év börtön? tudnék olyat csinálni egy nem-zsidó rendezvényen, amiért gyorsított eljárással ilyen sok börtönt kapnék, és nem úsznám meg néhány hónappal maximum, vagy pénzbírsággal?
2013. máj. 11. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
nem. még le is szúrhatsz egy magyart, akkor sem fogsz 3 évet kapni. de ha zsidót szúrnál le....
2013. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ, hogy neked is volt/van-e folyamatban lévő, lezárt büntetőügyed mint a hős, tiszta életű, becsületes elvtársadnak.
2013. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2, már kezded a nácizást, pedig csak érdeklődök :D

ő azért kapott 3 évet, mert már volt valami felfüggesztettje?

2013. máj. 11. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
A másik két társa megúszta felfüggesztettel.
2013. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd az antimagyar mocsok Dániel Pétert,biztos szivesen segít megválaszolni ezt az épületes kérdésedet.De majd mondd meg melyik rendezvényen kívánsz magyarellenes dolgokat ordibálni hogy kiverjem néhány fogadat mielőtt elvisznek a diliházba.
2013. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"s dolgokat ordibálni hogy kiverjem néhány fogadat"


Tipikus magyarbűnöző...(sic)

2013. máj. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5, ez egy elvi kérdés volt, nem kellett volna túl magas intelligencia, hogy megértsd (tekintve, hogy rajtad kívül mindenkinek sikerült). eszemben sincs kiabálni, pont az ilyen péter dániel esetekre voltam kíváncsi, hogy ő sem kapott 3 évet, akkor tényleg csak az kap, aki a zsidókat zavarja..? de úgy látom, tőled nem szabad ilyet kérdezni, konkrétan ki kell mondani hogy kinek az oldalán állok mert különben kivered a fogam. Az ilyenek hülye idióták miatt ítélik el a jobboldalt.
2013. máj. 13. 07:38
 8/11 A kérdező kommentje:
egy kicsit mindkét oldal szélsősége bemutatkozott, megint egyszerre vagyok zsidóbérenc meg szemétnáci, pedig csak az volt a kérdés, hogy ha nem zsidó rendezvényen kiabál be valaki akármit, akkor is megtörténhet-e a gyorsított eljárás, és a 3év.
2013. máj. 13. 07:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre adtam egy megfelelő választ.Elképzeltem a szituációt és az én reakciómat.Ha ez valakinek magyarbűnözés akkor tessék,az vagyok.Vannak akikkel minden diplomatikus eszköz hiábavaló,pl.az említett Dániel nevű féreg.
2013. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor értsd úgy a kérdést: ha egy magyar rendezvényen kiabálnak magyar emberek ellen, olyat mint ami most történt a zsidókkal szemben, vagy esetleg még csúnyábbakat, akkor van-e esély arra hogy hasonlóan szigorúan járnak el, mint most. talán nem a kérdés a hülye, és így máshogy megfogalmazva kapok egy normális választ is.
2013. máj. 13. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!