Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mennyivel lett kevesebb...

Nektek mennyivel lett kevesebb a rezsitek a rezsicsökkentés által? Érezhető, mérhető egyáltalán?

Figyelt kérdés

Évente mennyivel kell kevesebbet fizetnetek így?

(Tisztában vagyok a rezsicsökkentés kamu, átverés részével, most nem ez érdekel, hanem hogy valóban mit tapasztaltatok.)

Kérem az obszcén és egyéb indulatos politikai hozzászólásokat most mellőzzétek!



2013. máj. 10. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nálam csak nőtt a rezsi. Ebből is biztos azért maradtam ki mert nem a fityeszre szavaztam.
2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

""Nálam csak nőtt a rezsi. Ebből is biztos azért maradtam ki mert nem a fityeszre szavaztam""


Én sem a fideszre szavaztam.

A villany 750 a gáz majdnem 2000ft-al csökkent.


Az első válaszoló esetében nyilvánvalóan a fogyasztás is nőt.

2013. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nálam a villany 1500 Ft-tal, a gáz pedig 2600 Ft-tal lett kevesebb.
2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Én nem számoltam ki mennyit jelent egy évben, de az a pár ezer forint jól jön... Ha emelés lett volna szerintem kisebb lett volna a felháborodás, mint a csökkentéssel ... én ezt tartom furcsának, nincs még egy olyan társadalom, ahol azokat dobálják meg, akik segíteni akarnak rajtuk ... Komolyan elhisszük, hogy nekünk a német árakat kell kifizetni, mert rossz helyen vagyunk ... Közben románoknál fele ennyiért is profitálnak a gázszolgáltatók valamit nagyon tudnak románoknál, pedig ők is ukrajnából hozzák a gázt...


Ha valakinek nem csökkentek a költségei azt jelenteni kell és nem panaszkodni, hogy megígérte de nekem nem változott semmi ...

off: 48% azért maradhattál ki a rezsicsökkentésből, mert kimaradt pár osztály az általánosból...

2013. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hollófernyiges ***** válasza:
47%
Nekem a reáljövedelmem 2010 óta kb egy villany- és gázszámlányival csökkent (nem fogyasztok sokat, és ketten vagyunk egy számlára), szóval nem dobtam egy hátast attól hogy ennek a 10%-át visszakapom.
2013. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
előző: Az MSZP alatt biztos sokkal jobb lenne! Ők a 8 évük alatt annyira be tudták bizonyítani, hogy az adócsökkentések kormánya, h az csak na! (remélem érzed az iróniát benne :D)
2013. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ja am nekem összesen 4500 ft a csökkenés :) de most ugye a szemétszállítás és a víz is szintén 10%-al csökkenni fog, szóval köszi Orbán örülök, h rád szavaztam :D
2013. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Imádom ezt az országot, fizetések a béka segge alatt, az igazság szolgáltatás finoman szólva érdekes, az állami vállalatok a lehető legnagyobb veszteséggel üzemelnek kellő korrupcióval megsózva, erre jön egy kis rezsi csökkentés, amit végül úgyis ők fizetnek, és máris talpon csókolják az aktuális kiskirályt.

2013. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez amúgy régi trükk, elvesznek 100-at, vissza adnak belőle 50-et, 25-öt elköltenek kampányra, és nyert ügyük van. Ez esetben még nem is az ő általuk elvett 100ból adnak vissza, hanem egy jól működő vállalattól veszik el, éppen kedvük szerint. Elég jól működő trükk sajnos.


Az emelésnek oka van, általában nem az hogy még gazdagabbak legyenek a tulajdonosok, hanem mert mondjuk plusz adókkal terhelték a szolgáltatást, vagy hasonló finomságok. Nem tudom mit képzeltek, 0 ft-ból tartsák fent és még fejlesszék is a szolgáltatást? Tényleg a kommunizmusban érzem magam.

2013. jún. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!