Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar sorozatokban, szappanop...

Magyar sorozatokban, szappanoperákban miért nincsenek cigányok?

Figyelt kérdés
Pl. a Barátok-köztben mikor költözik egy cigány család a Mátyás király térre?
2013. máj. 5. 19:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
Fél a stáb, hogy ellopnák a kamerákat.:D
2013. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vannak cigányok, a magyarok viselkednek benne cigányként. Sajnos...
2013. máj. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Komplikato ***** válasza:
Érdekes, hogy kérdezőnek ez tűnt csak fel (bár jogosan!), de határon túli magyarok mondták nekem és utána nézve tényleg így van, hogy a magyar filmekben és sorozatokban a magyar életszínvonal kb. ilyen német/osztráknak néz ki ... na az miért van? :D
2013. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Tényleg a nagyon eltulzott színvonal van a sorozatokban.

Milyen már ,hogy élnek a Barátok Közt-ben is pl: Zsolték

,Klaudia stb...

Ha jön egy ilyen sorozat akkor persze, hogy a karakterek sem putrisok lesznek mert azt minek tegyék bele, hogy veszekednek egy falat kenyéren?

Te etted meg a zsíroskenyerem!

2013. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nincsenek cigányok az efféle műsorokban, mert mint ahogy az az előző kommentekből is látszik, a cigánysággal szemben irtó nagy az előítélet. Aki cigánynak születik, eleve meg van bélyegezve és teljesen mindegy, milyen életmódot folytat, hogy egyetemett végzett-e stb. A lopás, a trágár beszéd, a csalás stb....ezek követik a "cigány" szót és igen, van rá okuk azoknak, akik így gondolják de nem minden cigány egyforma. És akik semmivel sem "rosszabbak", mint pl. "a Mátyás király téren lakók", csupán barna a bőrük színe semmit sem érnek el, akárhogy güriznek. Sajnos ez nem is fog változni.
2013. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Komplikato ***** válasza:

OFF: "Ha jön egy ilyen sorozat akkor persze, hogy a karakterek sem putrisok lesznek mert azt minek tegyék bele, hogy veszekednek egy falat kenyéren?"


Nem erre gondoltam, bár ez is része. Arra, hogy amikor anyagilag padlóra kerülnek, akkor egy nyugati jóléti állam szintjén hetek alatt mindenki egyenesbe jön. Közben erre még ha vannak tartalékaid, akkor is egy évtized, ha nincsenek egy életre csóró leszel. A sorozatban meg nem így van. :D

2013. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Pro Patria ***** válasza:

Képzeld el bármelyik Mónika show vendégét. Az "autentikus cigányok" nem alkalmasak szerepek begyakorlására.

Ettől függetlenül van cigány származású színész, éppen a Barátok Köztben, ahogy el is hangzott itt, Varga Izabella.

2013. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A cigányok minek dolgoznának ha kapják a sok segélyt a nyomorultak?
2013. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Biztos mert külföldiek is nézik. Egyébként a Nórát játszó színész úgy tudom, Szerbiából jött.
2014. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Hogy mièrt? Mert az ilyen fajgyűlölő seg***jek mint itt is a hozzászólók nagyrèsze, nem hagyják èrvènyesülni őket csak azèrt mert cigányok! De nèha ez jól is jön ;) itt az èn pèldám: Mindig is jó tanuló voltam, szerettem suliba járni ès tanulni, mert mindig is az volt a cèlom, hogy ne mondják rám, hogy: hülye cigány... Ezèrt tanultam! Nehèz volt mèg a gimnáziumba is a felvètel a származásom miatt! (Egyik osztálytársam pontosan ugyanazzal az eredmènnyel vègzett általánosban, mint èn [4.9] ès őt felvettèk, engem pedig nem. De a másik helyre ahova jelentkeztem felvettek. Egyetemet vègeztem ès közgazdász lettem! De munkát sehol sem kaptam Magyarországon! Így utólag örülök is neki, mert külföldön próbálkoztam tovább ès Svájcban elsőre felvettek, mert kitűnő eredmènyeim voltak! Így az otthoni ,,nyomorbèr'' helyett keresek havi 12000Frankot ès senki nem nèz le azèrt mert cigány vagyok! Úgyhogy köszönöm szèpen Magyarország, ès fajgyűlölő seg***jek!! :D

29/N

2014. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!