Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bemegyek egy trafikba csak...

Ha bemegyek egy trafikba csak a fidesz jút majd eszembe?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
nekem meg malyd az jút eszembe hógy mínden egyes ótt elkőltőtt fórintómmal a fídeszt támógatóm. Ez már őnmagában elég hógy leszóklyak a cígíről.
2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jút?
2013. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
első igazad van, jobb mint bármelyik leszokást segítő tabletta vagy program. Ráadásul olcsó és csak elhatározás kérdése! Remélem sikerül leszoknod sok sikert!
2013. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg a tüdőrák.
2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 Mi az az "ótt"?
2013. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem kötelező cigizni.Ha ennyire zavar, akkor megbosszulhatod úgy, hogy nem bagózol, ráadásul még pénzt is spórolsz.
2013. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vadkan01 ***** válasza:
Ötös neked csak azt tűnt fel?
2013. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

7 Igazad van:D "leszoklyak", "hógy", "támogatóm":DDD


Amúgy nem tudom, mi fog eszembe jutni, először is az, hogy közel legyen hozzám a trafik, utána az, hogy legyen elég pénzem cigit venni, és csak utána fogok azon gondolkozni, hogy milyen szemét a Fidesz. "Minden népnek olyan kormánya van, amilyet érdemel." Mi vagyunk a birkák. Mi értelme itt zsörtölődni?

2013. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Ja és engem ez érdekes módon nem motivál a leszokásra. Nem fogok leszokni. Majd én eldöntöm, mikor teszem le a cigit, ne más mondja meg.
2013. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fidesztrafik, Fidesz kormány, áremelés ---> ~1000 forint/karton

Fideszvám/rendőrség, Fidesz kormány, csempészés ---> ~500forint/doboz


Szóval ígyse, úgyse tudod őket megkerülni. A trafikokat már kisajátították, a következő a csempészés lesz. A jövőben gyanítom sok kishal fog lebukni és monopóliumot fog ebben is szerezni a párt - hiába, Pintér papának és társainak már elég nagy tapasztalata van abban, hogy kell a rendőrséget felhasználni egyéni célok elérésére (lásd olajmaffia).

2013. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!