Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV vagy a HírTv a nézetteb...

Az ATV vagy a HírTv a nézettebb csatorna?

Figyelt kérdés
Hol van erről statisztika, vagy valami, hogy melyiket nézik többen?
2013. ápr. 29. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én egyiket sem nézem ,de szerintem az ATV népszerűbb egy kicsit nézettebb lehet.
2013. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 MolotovPunk ***** válasza:
66%

Szerintem ATV nézettebb,mert az valamivel tárgyilagosabb,meggyőzőbb legalább is próbál az lenni.

Hír Tv borzalmas,bár azt is nézik sokan.Viszont az állandóan csak az ellenzéki pártokat szidja.

2013. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van erről valami kimutatás? Azt tudom, hogy az internetes portálokat mérik, de a csatornákat is?
2013. ápr. 29. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyik adatai sem kerülnek részletezésre sehol sem.


Az atv honlapján azonban több alkalommal is hír volt, hogy egy-egy műsora a valamilyen előfizetéses szolgáltató által (kábeltévé, műholdas tévé, Mindig TV Extra, IPTV stb.) ellátott háztartásokban befutott a 3. vagy éppen 4. helyre.

2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 MolotovPunk ***** válasza:

Azért az nem rossz adat.Gondolom ATVt akkor ezek szerint maximum tv2 meg RTL klub előzte meg.Annak van legtöbb nézettsége tudtommal,bár nem biztos.

Egyébként ha nagyon akarják be tudják mérni kb saccra melyek a legnézettebb csatornák.

2013. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon szomorú,hogy az RTL,TV2 és az ATV a legnézettebbek mert pont ez a három,legkevésbé magyar érdekeket képviselő népbutító csatorna.

Az ATV a legrosszabb, én még a műsorlistáról is kivettem,hogy véletlenül se menjek rá, nézzék csak a zsidók és a cigányok, hiszen őket támogatják.

2013. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

"Hír Tv borzalmas,bár azt is nézik sokan.Viszont az állandóan csak az ellenzéki pártokat szidja."


Mert az atv nem azt csinálja?

Egyébként az atv-t a balosok kedvelik, a hírt- a jobbosok.


Mellesleg, azt én is furcsának tartom, hogy amióta a fidesz van, csintalan műsora is megszűnt:)

2013. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

"Hír Tv borzalmas,bár azt is nézik sokan.Viszont az állandóan csak az ellenzéki pártokat szidja."


Az átévén meg állandóan rásszistáznak, náciznak, magyaroznak. Az szerinted különb?

2013. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 MolotovPunk ***** válasza:
63%

(Mellesleg, azt én is furcsának tartom, hogy amióta a fidesz van, csintalan műsora is megszűnt):)


Kettővel előbbi válaszra.A fid mindenkit elrak a médiájából,aki még kicsit sem szimpatikus neki.Valószínű ez lehet az ok.Amikor a József Attila szobor helyén hagyása fel sem merült bennük, akkor kimondva-kimondatlanul az ő személyét is a kitakarítandó múlt részévé tették.

Ahogy hallottam Már Dózsa Györggyel is bajuk van.

2013. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kitől hallottad?
2013. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!