Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a Regnum Marianum...

Egyetértesz a Regnum Marianum templom újraépítéséről, amit Rákosi bontatott le?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 18:23
1 2
 11/14 Pro Patria ***** válasza:

Valóban, kevertem ezzel, bocsánat:

[link]


Így némiképp változik a véleményem: az általam megfogalmazott gondolatokkal szemben néhányak részéről esetlegesen felmerülő kifogások ellenében, ez viszonylag fiatal templom, ezért nem lenne akkora "csalás" részünkről, ha most, nem sokkal eredeti felhúzása után, ismét újjá lenne építve, hiszen nem egy közel 800 éves műemléket akarnánk vele a turisták előtt úgymond "mímelni", hanem egy eleve modern épületet.

Tehát tulajdonképpen a helyzet ugyanaz marad ekként is: támogatom az ismételt felépítését, ha pedig nincs rá igény, azt is elfogadom.

2013. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pro Patria! Hát, ez a nyomtatott verzióban jelent meg, ha így is érdekel, akkor elő tudom keresni.
2013. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pro Patria ***** válasza:
Érdekelne, de túl sok energiát ne fektess bele miattam. Ha nem találod, ne törd magadat.
2013. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Teljesen egyet! Mar elkezdtem ra gyujteni a penzt! S ezt nem ironikus ertelemben irtam. De szukseges lenne, hogy a magyar nep ujra 1 egyseg legyen! S melto regi nagy hirehez!!!
2014. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!