Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bajuszmumus ismét rátör a...

A bajuszmumus ismét rátör a hazánkra?

Figyelt kérdés

"Bokros Lajos is pártot alapított.

Modern Magyarország Mozgalom párt (MoMa) néven új párt alapítását jelentette be Bokros Lajos, a Horn-kormány pénzügyminisztere, európai parlamenti képviselő vasárnap Budapesten."


[link]


Ezen úgy kacagtam hogy a könnyem majd kicsordult!


"hogy hisznek a szabad piac, a kereskedelem "


Bokros pajtás, nem érted még ma sem hogy szabad piac és kereskedelem nem létezik!


2013. ápr. 21. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
szabad piac = liberális gazdaságpolitika, szabadrablás.
2013. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
szabadkőműves rablás
2013. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
még egy volt szocikból, libsikből, kommunistákból összetákolt ballibsi párt! kellett a népnek, mint egy falat kenyér!
2013. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg a lábnyomába sem érhetsz Bokrosnak. Szomorú, hogy nem érted amiről beszél.


Ami engem kissé zavar az egészben, hogy nem érzem azt, hogy alternatíva lenne bármire is Bokros, nincs akkor jobboldali piacpárti erő, akit megkapna (akik lennének, azokat meg jó eséllyel Bajnaitól venné el).

2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg a lábnyomába sem érhetsz Bokrosnak. Szomorú, hogy nem érted amiről beszél."


Valószínű hogy Bokros is tudja hogy baromságokat beszél, de ezért kapja a nagy suskát! Ilyen nincs, nem létezik hogy szabad piac, ez csak a neoliberális rizsa!

A történet arról szól hogy akinek erőfölénye van az mindent visz, és nem a valós szabad versenyről.

Most mond meg, mi abban a szabad verseny hogy itthon mi termelünk valamit, amire nem képesek a németek versenyképesen válaszolni. Erre fogja a német nagytőke és elviszi a termelést Kínába Indiába vagy éppen É-Afrikába. Minden normát amit nekünk az Eu miatt be kell tartani, környezetvédelmi, szociális háttér, munkajogi, szakszervezeti, stb stb kijátszva sokkal olcsóbban behozza hozzánk. Illetve megakadályozza hogy mi exportáljuk nekik. Vagy hogy a mesterségesen tartsanak 0 szaldón papírgyárakat, mert hogy a burgonya keményítő kinyerése után veszélyes hulladékként elszámolt burgonyapéppel etetett sertéshús olcsó. Az az, inkább benyelik a papír ipar adómenetességét mert ha mindent összevetünk externáliák formájában akkor a burgonya termesztés, a sertéshús és a támogatások kárpótolják busásan.


Hol itt a szabad verseny??



"Ami engem kissé zavar az egészben, hogy nem érzem azt, hogy alternatíva lenne bármire is Bokros, nincs akkor jobboldali piacpárti erő, akit megkapna (akik lennének, azokat meg jó eséllyel Bajnaitól venné el)."


Én meg nagyon is értem.

Ez az agóniája a baloldalnak.

Pontosan tudják hogy ha Orbán még egy ciklusra kormányhoz kerül akkor beérik sok sok most megkezdett átalakítás, és sokba bele is fog kezdeni. Számtalan érdek fog sérülni és nem csak a profit fog csökkenni, hanem jelentős mértékben piacokat is veszt a nyugat. A függőségi helyzet nagyban fog lazulni stb stb stb.


Most ott tart a nyugat aki a balibbel van összefonódva hogy már egy zavarodott állapotban van és néha nem tudja a bal kéz hopgy mit csinál a jobb. Adhoc reakciókban nyilvánulnak meg,.

2013. ápr. 21. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem kb 1 hétig röhögés szintjén fogja érdekelni az embereket.


"szabadkőműves rablás"


inkább bildenberg-csoport, már ha van különbség.

2013. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!