Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek hogy a...

Mi a véleményetek hogy a pécsiek tüntetnek a katasztrófális közbiztonság miatt?

2013. ápr. 13. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem rosszabb a közbiztonság mint máshol, csak ezek most ilyen olyan okból felkapott esetek. (Rendőrségi pszichológus, a polgármester lánya). Persze vannak olyan környékek, ahova éjszaka nem tanácsos menni (vagy nappal, vagy bármikor), de se velem sem az ismerősi körömben nem történt még semmi baj. Lehet hogy óvatlanok voltak...
2013. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy óvatlanok voltak.."

Azért az már elszomorító, hogy egyáltalán óvatosnak kell lennünk közterületen...

2013. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amióta világ a világ ez így megy. Óvatosnak kell lenni, amikor lelépsz a járdáról körül nézel, nem? Meg nem kéne átmenni az alagútnál, ahol se kamera, sem pedig legális gyalogos forgalom. De igazából ha az ember nem megy olyan helyekre, akkor egyedül is biztonságos a dolog, És ezek az emberek akikről most a téma megy nem olyan helyekre járnak... Akik meg olyan helyen laknak, azok egy teljesen más réteghez tartoznak, na mindegy...
2013. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

11:29-nek:


"Szerintem nem rosszabb a közbiztonság mint máshol, csak ezek most ilyen olyan okból felkapott esetek."


Te ezt komolyan gondolod ?!

Pécs az utóbbi években sokkal veszélyesebb hely lett mint Miskolc vagy Ózd, akár történelmi és szép város, akár nem.

És nem csak bizonyos részei, hanem az egész város!

2013. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Végre ébred a magyar!Végre ébred a nép!
2013. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Persze vannak olyan környékek, ahova éjszaka nem tanácsos menni (vagy nappal, vagy bármikor)"


Már ne is haragudj, de ez felháborító!

Mi az, hogy egy legyintéssel elintézed, hogy "OLYAN KÖRNYÉKEK"?

Képzeld a város MINDEN részén szeretnének nyugalomban, békében élni az emberek, én is OLYAN környéken élek, ami csendes, békés, rendezett volt, amíg el nem lepték a cigányok.

Tudod, kedves kommentelő, te megteheted, hogy nem mész "olyan" környékre, de mit tegyenek azok, akik ott laknak?

Ne menjenek haza?


A város közbiztonságát helyre kell állítani, hogy egy négyzetméter se legyen "olyan".

2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pécs a bűnös város. :D
2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké, a nagyeszűek közül itt hány pécsi van?
2013. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hét évig jártam oda. Utáltam, gusztustalan hely.
2013. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

13:12-es vagyok:


Én meg itt születtem, 26 éves vagyok, azóta itt is lakom.

Kb. 5 év óta gyakorlatilag meg háromszorozódtak a "nem a napon barnultak" pedig 5 év ilyen szempontból sajnos nem sok idő.

A megyervárosi, meg az uránia lakótelepekről jönnek be a cigók állandóan a belvárosba. Éjszakánként elkezdenek szemétkedni a járókelőkkel, hőzöngenek, kötekednek, törnek-zúznak, és sajnos már gyilkolnak is. És mondom, 5 éve még közel sem volt ilyen gyalázatos a helyzet. A külvárosokban még rosszabb a helyzet. Egyedül talán a mecseki hegyi házaknál jó a helyzet, a többi tragédia. Voltam Miskolcon is jó néhányszor, talán az Avas szintjén van EGÉSZ! Pécs. Sajnos.

2013. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!