Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nincs Magyarországon...

Tényleg nincs Magyarországon már szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Kitörölték a polkorrekten megfogalmazott holokauszt kérdést (pont most adtak le a tv-ben egy reklámot róla), illetve felvonulást lehet betiltani ugyan ezen okból?

Most kérdem én, aki nem egy zsidó holokauszt fan az meg sem szólalhat a saját hazájában?

Állandóan a kisebbség jogaiért ugrálnak, én meg mint többség nem élhetek a kritika jogával a saját hazámban?

És akkor még csodálkoznak hogy egyre több a rasszista...



2013. ápr. 8. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen, elég érdekes dolgok ezek, hogy a Mazsihisz parancsot ad a magyar kormánynak, amit teljesítenie kell.
2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

én már félek beszélni bizonyos körökről, mert rasszista és antiszemita jelzőket úgy használják egyesek, mint más a névelőt ... akkor is, ha dicsérem, akkor is ha bírálom őket. Így nem lehet már érdemben beszélni se, csak arról amit nem tiltanak...

Azt hiszem erről nem a kormány tehet, hanem az a nemzetközi légkör, ami napról napra bűnösséget és szégyent sulykolja az emberekben...

2013. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem a hiszti okát. Ha arra gondolsz hogy a zsidó menet kedvéért törölték a náci tüntetést, akkor azt mondom hogy jól tették. Szervezzenek a nácik máskorra tüntetést az év 364 napja szabad lehet választani.
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Ti meg orrba szájba zsidóztok le mindenkit.
2013. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Igazából nagyon sajnálom azokat az embereket, akiket csak a gyűlölet éltet. És tulajdonképpen már tele is van velük a tököm.
2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan, miért vagytok ennyire fennakadva ezen a holokauszton? Többet hallom radikális jobbosoktól, ezt mint akárki mástól és akkor még ti vagytok fennakadva azon, hogy a csapból is ez folyik.
2013. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

"Most kérdem én, aki nem egy zsidó holokauszt fan az meg sem szólalhat a saját hazájában?"


Miért? Írd le, hogy miben korlátoz ez téged?

2013. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Ez neked ugyanúgy a hazád, mint bárkinek, aki itt született. (Már várom a lepontozást megint).
2013. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

A Holokausztot el kellene már felejteni , a bal cionistáknak is meg a jobboldaliaknak is.


Évente legyen 1 Holokauszt megemlékezés minden városban , amire AKI AKAR elmegy.És ne legyen kötelezve rá.

És kész , ennyi.

2013. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem csak korrekten, hanem agyafúrtan is kell fogalmaznod.


Nekem kint volt 2 hétig egy kérdés, ekkor egy bátrabb kommentem miatt rájöttek és letöröltek az egészet.

2013. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!