Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izraeli terület- és értékszerz...

Izraeli terület- és értékszerzés Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy ez csak kitaláció, de akkor miről beszélnek ezek az emberek? Lehet hogy mégis igaz? Lehet hogy óriási felelőtlenség az hogy csak legyintünk rá? Nem kellene legalább egy picit szkeptikusnak lennünk?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o0eE0..



2013. ápr. 3. 08:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

Megdöbbentem olvasom a hozzászólásokat. A magyar vízkészlet legenda?

Nem tudom, hogy egyes embere mit gondolnak Magyarországról de aki ilyeneket ír nem sok jót.

Saját tapasztalat: Vettünk egy kis kertet ahol fúrtunk egy kutat és folyamatosan jön belőle az IHATÓ, friss víz. Ellenben Izraelben és még jó néhány országban vízhiány van.: [link]

És hozzáteszem nem vagyok jobbikos! Ajánlom mindenkinek, hogy ne csak egy szemszögből nézzék a dolgokat. Olvassanak több forrásból és úgy vonják le a következtetéseket.

2013. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
35%
ma 16:06-nak teljesen iGAZA van.Egy két ember aki védi a magyar földet az már egyből jobbikos vagy rasszista kell hogy legyen.Ennek semmi köze ehhez és még a politikikának sem.Ehhez elég józan paraszti ész hogy egy két országban hatalmas nagy kincsnek számít a víz,mivel nincs.De ti kedves válaszolók egyból jobbikoztok meg hasonló hülye szöveg.Semmi köe ennek a jobbikhoz,aki nyitott szemmel ár és tájékozott az minden féle párt állás nélkül elmondhatja ugyan ezt.Kicsit olvassatok és tájékozódjatok.Arról is tájékozódjatok hogy Magyarország termő földje legendásan jó minőségű és a déli gyümölcsöket leszámítva minden megterem itt mivel közel 70%-os a humsz tartalma a földeknek,ami nagyon jó termékenységet biztosít a zöldségnek és a gyümölcsönek.Kicsit tájékozódjatok a politikát félre téve is.
2013. ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
27%
bocsánat elírtam nem 70%os hanem 7%-os
2013. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

"Ti...Jobbikosok mind azt hiszitek hogy mi magyarok, mekkora nagy befolyással vannak a világra, meg hogy mi vagyunk a világ közepe, és még Izrael is minket irigyel, nagyon el vagytok tévedve, Magyarország csak egy kis homokszem a sivatagban. Nemzetközileg semmik vagyunk..."


Erre annyit, hogy ez így igaz, meg hát azért tudni kéne magunkat elhelyezni a Világban..."


Akkor áruljátok már el mit foglalkoznak, ekézik ennyire magyarisztánnal, ha már ennyire jelentéktelenek vagyunk?

Még egy rohadt kitüntetésbe is mindenhonnan beleszólnak (függetlenül most, hogy ki kapta és miért)!


Nevetséges!

2013. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
53%
A víz nektek semmi? A jövőben többet fog érni mindenféle nyersanyagnál. Aranyat, pénzt nem tudsz inni.
2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
És ti komolyan azt hiszitek, hogy csak Magyarországon lesz iható víz a földön? Közelebb nincs ilyen ország Izraelhez? Pont ezért marhaság, hogy a magyar víz kell nekik, azt el is kell szállítani, ami nem olcsó. Vannak jóval szegényebb bővizű országok közelebb Izraelhez.
2013. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
13%
Csak ezt az országot a legkönnyebb megszerezni, mert teljesen birkák lakják.
2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%

'Arról, hogy itt sokan éheznek és ilyen őskori állapotok uralkodnak az országban, arról nem a zsidók tehetnek, hanem az "édes" magyar kormányunk!'


őskori állapotok? te voltál már külföldön, a nagyvilágban?


a mindenkori magyar kormányt meg TE VÁLASZTOD MEG, a kormány érted van, nem te a kormányért! ha nem tetszik, tegyél eleget állampolgári kötelességeidnek, és tegyél a politika megválasztásáért civil úton, vagy legyél politikus!

2013. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
9%

És már előttem leírták. a víz rövidesen többet fog érni, mint az arany, és Mo tele van vízzel.


Meg most komolyan, de ki tudja, hogy még mi minden lehet ebben a földben, amit a fejletteb technikájú berendezésekkel rendelkező népek tudnak, de mi még nem?


Most komolyan mondom, akár ez is elképzelhető, mert annyira megy itt minden téren egy ideje a nemzet ellehetetlenítése, a negatív hangulat keltése, az értékek elvétele, meg akár a történelemhamisítás, hogy az már gyanús.

2013. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
27-essel kell egyet értenem. Ezt az országot tényleg szinte csak birkák lakják. Olyan sötétek b.meg, hogy ilyen táblákkal állnak ki; "Ha zsidóztok én is zsidó vagyok" ÚRISTEN TE ID:IÓTA vad-barom, TE EGY SZERENCSÉTLEN BUTA GÓJ VAGY, SOHA nem fognak a zsidók elismerni, Jézusom mennyi itt a birka, NA EZÉRT könnyű itt profitálni!
2013. ápr. 3. 23:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!