Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hídfő. Net ugye csak egy...

A hídfő. Net ugye csak egy viccoldal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.


Ez alapján a video alapján nem úgy tűnik, mintha egy kommunista újságíró csapat tartana edzést: http://www.youtube.com/watch?v=SG1kGXCDUes


Nagyon valószínű, hogyha odamennél kommunista jelszavakkal, az nem aratna ott osztatlan sikert.

2013. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez egy szélső jobbos agy mosoda . Sajnos akadnak ojanok akik el is hiszik. Csak aztnem tudom mért kel a zsidókrol mindent ösze hordani mértnem elég pusztán genetikai alapon utálni őket ?
2013. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

"Ez alapján a video alapján nem úgy tűnik, mintha egy kommunista újságíró csapat tartana edzést:"



Faxa. És akkor most mi lesz? Az airsoftos csapat (akiknek a fele 16 éves gyerek) majd megvárja a világvégét, amit Győrkös megint megjósol, és a kommunistákkal együtt átveszik a hatalmat? Mind a 22-en? Az szép lesz. Alig várom már, csak győzzem kivárni az összeomlást. Ja, hát az már megtörtént, hisz Győrkös Ce Tung megjósolta 2012 novemberére.


Eszem ágában sincs ezek közé az idióták közé menni, egyébként meg az igazi MNA ugyanúgy folytatja a táborokat és a kiképzést.


De amúgy megint jól látszik az én lepontozásomon, hogy őket mennyire érdekli mit gondolnak róluk. Váltig állítják, hogy nekik fontosabb dolguk is van annál, mint hogy kuruc.infós, indexes, vagy akár gyk-s cikkeket, kommenteket olvassanak, de valahogy mindig válaszolnak rá a nemzetépítési folyamat közben. Engem most éppen lepontoztak a fenébe. Máshoz úgy sem értenek, csak interneten jól megmondani a frankót, meg pocskondiázni a másikat. Ebben profi a Győrkös banda.

2013. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nahát, megint lopják a programjukat. :D Én megmondtam...

2013. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!