Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP szerint a vörös...

Az MSZP szerint a vörös csillaggal semmi gond, de a horogkeresztet továbbra is tiltani kell. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Vagy legyen tiltva mindegyik ,vagy egyik se.

2013. márc. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha mi iszunk, az nem baj, de ha más iszik, az alkoholista... :D
2013. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Annyira tipikus az egész hozzáállás!

Mintha a balib oldalnak valami születésénél fogva adott plusz lenne jelen az életében. Mintha teljesen természetes lenne a kettős mérce. Az én elődjeimhez köthető dolgok azok aprók a bűnhöz, d a te ükjeid bűneiért neked kell lakolni!

Ugyan ez megy az alkotmánybírósággal kapcsolatban, hiszen a fidesz alig nyúlt bele inkább mondanám kiegyensúlyozásnak mint jobbra hajlónak, csak ugye annyira megszokott volt a balra nyílás !

2013. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

LE A HEINEKENNEL!!!

A jó kommunista sörét neki!

2013. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

"Mintha a balib oldalnak valami születésénél fogva adott plusz lenne jelen az életében. Mintha teljesen természetes lenne a kettős mérce."


Azzal még nem is lenne gond, hogy ha nyíltan kijelentenék, hogy nekik több jár, mint másoknak, mert akkor mindenki látná, hogy milyen arrogánsak és csak magukra gondolnak, de nem ilyenek.

Kettős mércét követelnek a saját javukra, miközben simán elhitetik magukkal, hogy egyenlőség van. És ez az, ami igazán bomlott elmére vall.

Mintha beleöklöznék valaki arcába, aztán 10 másodperc múlva már nem is tudnám, hogy a másik miért haragszik rám, hiszen én ártatlan vagyok és nem csináltam semmit...

2013. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Akik szerint nem gond a vöröscsillag, azokkal naponta felolvastatnám (egymásnak persze, gyűljenek egy kupacba,, szép retorikával)a kommunizmus fekete könyvét.

"A könyv adatai szerint a kommunizmus számlájára mintegy 100 millió áldozat írható (s ezek csak a halálos áldozatok):"

[link]

ÉS akiknek még mindig nem gond:azokat száműzném Észak-Koreába. Nna.

2013. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Még a végén kiderül, hogy Rosenfeld Mátyás vagy Csermanek János is demokratikusan lettek megválasztva! ...
2013. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyiket sem kell. Önmagában egy kép még nem ártott senkinek.
2013. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én legalizálnám mindkettőt. Legalább tudnánk, hogy kivel állunk szemben. Biztos lennének páran akik elkezdenék viselni egyiket vagy másikat. Őket már valóban lehetne nácizni vagy kommunistázni, nem csak a levegőbe dobálózni a szavakkal.
2013. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért is legalizálnám, mert eredendően egyik jel sem bűnös, csak bűnös eszmék sajátították ki maguknak. A horogkereszt ősi indiai jel, a vörös csillag pedig a munkásoké, szakszervezeteké volt.
2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!