Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak van programja?

A jobbiknak van programja?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 17. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez már lerágott csont.Várd meg a választások előtti kampányt,akkor megtudod.
2009. szept. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az alaptervezetnek ott a linkje.
2009. szept. 17. 22:36
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

a Szent Korona-tannal én nem értek egyet, azt nem kéne belemosni az alkotmányba, de új alkotmány az kell, ez vitathatatlan.

viszont ha az összes többi pontot megvalósítanák, igazából ennyi belefér. akkor tőlem szarvakat is növeszthetnének, meg ördögpatát. ha a többit végigvinnék, akár élhető ország is lehetne ebből a, ebből ami most nem az.

2009. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
egy program nem ennyi, itt le kellene írni hogy ezeket hogyan akarják csinálni. Amíg ez nincsen leírva addig ez csak egy mézesmadzag amit lóbálnak az emberek orra előtt, és a fele megvalósíthatatlan! (UGYANIS NEM VÉLETLENÜL NINCSEN LEÍRVA HOGY HOGYAN CSINÁLNÁK)
2009. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

szerintem nem azért nincs leírva. hanem azért, mert ezek tényleg állatok, és úgy csinálják meg, hogy megcsinálják, és kész, ahogy le van írva.

amúgy erre van most az országnak szüksége, nem hatástanulmányra, meg nemzetközi egyezményekre, különben 10 éven belül kénytelenek leszünk valamelyik más országba beolvadni, a teljes államcsőd után.


az abortusz tiltás az azért húzós, nem kéne mindenbe beleszólnia az államnak. de ha a világverő színvonalú lopást megfékezik, ami most megy, akkor jár nekik a vállveregetés, akár szimpatikusak, akár nem.

2009. szept. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Zsidó hazugság, hogy nincs a Jobbiknak programja, akárcsak az, hogy Vona Gábornak fogalma sincs, hogy hogyan hozhatna létre csendőrséget, több száz csendőrt avattak fel nemrég, ő nem szövegel hanem cselekszik a többi politikussal ellentétben( habar pl az idegbeteg gyurcsany beszelni se nagyon tudott... )
2009. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Pontjaik közül a kedvencem az abortusztilalom. Mivel a cigányok számos szociográfia szerint nem állnak túl felvilágosultan a szexhez, és nem alkalmaznak modern születésszabályozási módszereket, ezért ha elesnek az abortusz lehetőségétől, a roma kisebbség népességrobbanása lesz megfigyelhető :)


Az is jellemző, hogy ők már alkotmányozni akarnak, pedig ahhoz 66% kell. Egyelőre a 6,6%-ot érjék el tétmeccsen (parlamenti választás), a 66% még ráér.

2009. szept. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%

[link]

Itt van pl. az EP program már régen, választás előtt fogtam, kinyomtattam, elolvastam az egészet és konstatáltam, hogy nincs benne semmi olyasmi ami számomra nem elfogadható, értelmesen leírtak mindent. Ajánlottam mindenkinek, hogy olvassa el, mielőtt ilyen hallott félszavakkal dobálózik, hogy "dehát ez a keresztény dolog nekem nem szimpitakus, meg ezek rasszisták, meg szélsőséges, stb...". Hát persze. Csak egy példa, én pl. nem hiszek Istenben, ezért volt külön szimpatikus, hogy mindenhol így fogalmaztak:

"Az Isten-központúság annyiban része a mi értékrendünknek,

hogy az istenhívők által „teremtett világnak”, a nem istenhívők szerint „a természet adta világnak” nevezett egységben és harmóniában hiszünk," - persze erre mondhatni, hogy kell nekik a szavazók, de akkor is, ez így vonul végig, hogy megfér egymás mellett a kettő.

2009. szept. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Múlt héten volt nálunk egy fórumon Vona Gábor. Volt aki rákérdetett a programra, az volt a válasz hogy készül, február 17-ére kell elkészüljön.
2009. szept. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ez egy program alap, nem egy kidolgozott és mindenre kiterjedő hatás tanulmányokkal alátámasztott részletes egész. Egy itiner az elképzelésekről.

Rengeteg olyan megközelítés van benne ami az egész társadalmat és a gazdaságot is egy a magyarok számára élhetőbb és fenntarthatóbb jövővel szeretné irányba állítani. Ennek az országnak a mellén ülve vágják a torkát, és ilyenkor nem finoman szólongatni kell aki a kést fogja mert már talán késő lehet. Csak annyira radikális amennyire kell, de ez elkerülhetetlen ma már.

2009. szept. 18. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!