Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szemkilövő kormány vagy,...

Szemkilövő kormány vagy, fasiszta szélsőség?

Figyelt kérdés

Érdekesen mutatta be az ATV az esetet!

Morvai Krisztina felszólalását igen , de a fasisztázó viszont választ nem!

Gönc Kinga? beszélhetett az esetről, Morvai Krisztina nem!

Hiteles ez a fajta tájékoztatás


Szeretném látni mind a 2 esetet és hallani mind a 2 álláspontot.


2009. szept. 16. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha mind a két fél véleményét, szavát hallani akarod, ne az ATV-t nézd.
2009. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Aha, pont olyan hiteles, mint a HírTV és az Echo TV. Nézd azokat, ha ennyire túlművelt vagy.
2009. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyetlen olyan TV sincs,ahol mind a két fél álláspontját nézheted.Sőt egyik sem a valóságnak megfelelően ad tájékoztatást.Mind kiszínezi a saját szájaíze szerint.

Én a hírekkel úgy vagyok,hogy kb a fele az igaz,bármelyik fél is mondja.

Morvairól az a véleményem,hogy csak lejáratja az országot,bár ezt a beszédet nem hallottam,de gondolom,olyan mint a többi szónoklata.Aki hallgatta,az levonhatta a maga következtetéseit róla.Miért kellett volna a fasisztázó választ is bemutatni?

2009. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
A címben feltett kérdésre válaszolva: egyenlőre csak az egyik létezik Magyarországon. De remélem az sem sokáig!
2009. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De gyerekek!

Akadnak félretájékoztatások, csúsztatások, és hazugságok minden médiában akár balos akár jobbos. De jelen esetben ez már súlyos. Egyértelmű hogy azért nem játszották be Gönc Kingát mert magából kikelve fasisztázott, rasszistázott, és egy sor a valóságot meg sem közelítő vádakat fogalmazott meg.(még a balosoknál is kiverte volna a biztit) Legyünk tárgyilagosak, a jobbik hány embernek ártott eddig hogy alapja legyen a fasisztázásnak? És az Mszp hány szemet lövetett ki ? Aztán még fel sem hívják Morvait hogy nehogy megvédhesse magát! Vagy szerintetek Morvai berezelt az Atv-től?

2009. szept. 16. 22:19
 6/12 A kérdező kommentje:

"Aha, pont olyan hiteles, mint a HírTV és az Echo TV. Nézd azokat, ha ennyire túlművelt vagy."


Egy igazán színpatikus balos hozzá állás, amiért én kedvelek néhányat a javából! Elnézést a kifinomúltabb balosoktól!

2009. szept. 16. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy itt értelmes vitapartnerre találsz. Általában a média által agymosott félművelt kamaszok szajkózzák itt a két fórummal odébbról lopott véleményüket két negatív szavazás között.

Amúgy miért opció az, hogy csak a meglévőből lehet választani? Szerintem a jelenleg politikai tisztséget betöltő emberek közül MINDET minimum a közélettől el kéne tiltani, utána egy alapos átvizsgálásnak alávetni, vagyonátvizsgálással is, aztán elindulni egy teljesen új irányba.

2009. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

meg tudom valahol nézni gönc kinga reagálását is? mert sajna nem találom, hálás lennék egy linkért...


hogy a kérdésre is válaszoljak... én már meg sem lepődöm ezen, nincs egyetlen tv csatorna sem, ami nem lenne elfogult valamely oldal felé... és szerintem lehetetlen,hogy egy független adó létrejöjjön,mert csak egy kis ideig maradna független....

2009. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy itt értelmes vitapartnerre találsz"


Sajnos ezt a rendszert nem lehet, csak úgy elzavarni és másnap már egy újal felállni. Ez technikailag is lehetetlen még ha nem is lenne ellenállás!


A lábait kell kiütni és pótolni mindíg egy egy újal.

Nehezebb és hosszabb is, de nem onlik össze a rendszer.

Mos a választások után minde eldőll, hiszen az alapokhoz nyúlni mindíg látványos. Én jobbikos vagyok és vegyes az érzelmeim a Fidesszel kapcsolatban. Nem vitatva a már bizonyított érdemeiket, gyanús hogy nem kezdenek neki.

Nem vagyunk egységesek sajnos még az alap kérdésekben sem, és pontosan olyan a médiánk is mint mi a társadalom.

Nekem nem az az első hogy Gönc Mszp, vagy Morvai jobbik,

hanem hozzá állás. Pontosan egy olyean bizottságban kapott helyet ami az emberi jogokkal foglalkozik.

Van elég gondunk és teljesen nyílvánvaló hogy az EU választott, lehetőleg egy olyat aki semmit nem fog csinálni mert ez az eddigi tapasztalat.

De ez nem a mi érdekünk ismét csak hanem az EU é!

Sajnos idáig fajultak a dolgok, annyi emberi érzés nem szorúlt Göncbe hogy a nyílt szándékot megértve " ne okoskodjatok magyaro" sem tesz semmit csak felveszi a fizut. Aki meg tenni szeretne azt még ő is le hurrogja a fizu miatt. Nehogy azt hidjétek már hogy Gönc és Morvai nem beszéltek arról hogy miként is kellene!

De Gönctől azt várja az EU hogy semmit ne csináljon , és ezt sajnos meg is kapja.

2009. szept. 17. 09:33
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnos még én sem találtam meg, de a bevezetőben apró betűkkel elárúlták hogy Kinga fasisztázott.

Aztán szó sem esett rola, a továbbiakban.

2009. szept. 17. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!