Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érti ezt a közmunkával...

Ki érti ezt a közmunkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest, h 9 millió koldus országa vagyunk meg stb szlogen, h mekkora szegénység van tök jó, h több ezer munkanélküli megtehette, h visszautasította a közmunkát.

Na most akkor van szegénység meg fekete Afrika vagy nincs?



2013. márc. 20. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
A közmunkások háromnegyede szellemi fogyatékos ! Aki velük dolgozik meghülyül -.-
2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Miért irtál feltételes modba? "


Tényleg furcsa lett a mondatom, szerencsére a 4. nap közmunka után találtam állást. Így igen lapátoltam, és ha nem jön közbe a munka akkor végig is csináltam volna.

2013. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

""Miért otthon ülni mivel jobb, igen lapátolnék.

2 diplomával nyelvvizsgával eltudtam menni közmunkára, akkor más is eltud."


Miért irtál feltételes modba? Most akkor lapátoltál vagy sem? "


Elment közmunkába, ami nem lapátolás volt.

2013. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"tök jó, h több ezer munkanélküli megtehette, h visszautasította a közmunkát. "


Még egyszer kérdem? Miről van szó? Ez egy hír, vagy mi?

Hol olvastad, hogy bárki is visszautasított közmunkát?

2013. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Beírod, h "közmunka" meg "visszautasít" és ezt dobja ki a kereső.

Téged se az életképességedért szeretnek...

2013. márc. 21. 19:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Bármit is dob ki a gép, nem tudhatom, hogy TE azok közül melyiket olvastad, egyáltalán a netről vetted-e az információt. Te se matek szakon tanulhatsz...:D
2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A Google-ban ezt az egy hírt találtam, ami arról szólt, hogy valakik visszautsítottak közmunkát, és az okot is megírta a cikk, és ez is már másfél éve volt, és CSAK Debrecenben:

" 2011. november 11. 16:15


Debrecen – Az álláskeresők mindössze egyharmada fogadta el a felajánlott közmunkát idén Debrecenben. A városi közmunkát szervező cég vezetője szerint sokan azért mondanak nemet, mert nem akarják feladni a feketemunkát. A kisebb településeken, például Hajdúhadházon viszont kevés a munkalehetőség, ezért alig van, aki visszautasítaná a lehetőséget. A januártól érvényes szabályok szerint, aki nem fogadja el a közmunkát, az nem kap járadékot."


Na, akkor ha ebből nem érted, és itt kell megkérdezned, amit el is olvashatsz a cikkben, akkor?...

2013. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szóval mivel nettó hazugságot terjesztesz a munkanélküliekről, hogy szítsd az gyűlölködést a közhangulatban, bejelentettem a topicot a moderátornak.
2013. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért elég sok embernek ajánlanak fel olyan munkát, amit az egészségi állapota nem bírna el. Ezt persze elsőre nem udhatják a kiközvetítők, de a második, harmadik stb. betlinél már elég szembetűnő a hozzá nem értés. Újabb és újabb felesleges procedúráknak teszik ki a kisebb teherbírásúakat. Persze olyanok is vannak, akik minden munka alól ki akarnak bújni, de most nem azokról beszélek. Nagyon silány a munkakínálat, és képtelenek személyre szabottan kiosztani a munkákat, nekem ez a tapasztalatom. Semmi rugalmasság nincs bennük, az irodai dolgozók is ugyanolyan hanyagok, mint a bármely más hivatalban. Ez a híres értelmiségi magyar munkamorál...
2013. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!