Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Szájer...

Mi a véleményetek Szájer József európai parlamentben tett felszólalásáról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért , mit mondott?


Egy link sokat segítene.

2013. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagyok Fideszes,de igaza van ennek az embernek.


Magyarország szuverenitását , senki ne sértegesse , senki ne szóljon bele a mi belügyeinkbe.


Ez a mi földünk , mi országunk.Foglalkozzanak a saját dolgaikkal ezek a brüsszeli bürokraták.


A baloldalról szóló mondatai is igazak , főleg a kettős mércével kapcsolatban,

2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
81%

"Ez a mi földünk , mi országunk.Foglalkozzanak a saját dolgaikkal ezek a brüsszeli bürokraták" - persze ezt is lehet, ki lehet lépni az EU-ból, csak akkor ne verje a kormány a mellét, hogy mennyivel több EU-s támogatást kapunk, mint az előző kormány idején.


Ami nekem nagyon nem tetszett a felszólalással kapcsolatban, sőt a Fidesz egész kommunikációjával kapcsolatban, hogy nem azt próbálják megmagyarázni, hogy miért volt szerintük szükséges a módosítás, hanem visszatámadnak, személyeskednek, provokatív módon viselkednek. Egy EP képviselő ne engedjen meg magának útszéli beszólásokat.

2013. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
semmi elhajtanám kubikolni onnan!!
2013. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

13:32

"Magyarország szuverenitását , senki ne sértegesse , senki ne szóljon bele a mi belügyeinkbe. "


Ha tagja vagy egy klubnak, akkor el kell fogadnod az ott érvényes szabályokat is. Vagy ki is lehet belőle lépni, annak minden következményével egyetemben...

2013. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

"...senki ne szóljon bele a mi belügyeinkbe.


Ez a mi földünk , mi országunk."


Tudod mi a tiéd? Ami hozzád nőtt. Igenis szóljanak bele, mentsenek meg a balfsz politikusainktól, akik nem ismernek mércét, ha a magyarokat kell nyúzni. Ha Brüsszel nem ment meg minket, köszöntheted I.Orbán királyt, és az 50%-os ÁFÁt, a faragott mutatókat, a hatalmas ívű beszédeit, meg mindent ami a szabad kezének jár.

2013. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha viszont tagja vagy egy "klubnak" ,neked is ugyanolyan jogod van beleszólni a klub tevékenységébe mint más klubtagoknak.Nem ez lenne a normális?Vagy engedjük magunkat teljesen alárendelni mások elvárásainak?Én se vagyok Fidesz párti de hiszem azt hogy vannak a soraik között olyan politikusok akik próbálnak tenni is az ország érdekében valamit.A kettős mérce jelenléte pedig igen is jelen van.
2013. márc. 18. 15:26
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
92%
Mi akadályozza meg a Fideszt abban, hogy beleszóljon a tevékenységbe? Ugyan olyan szavazati joga van a fideszes Ep-s képviselőnek, mint bármelyik másoknak. Lehet újra lepontozni.
2013. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én se vagyok Fidesz párti de hiszem azt hogy vannak a soraik között olyan politikusok akik próbálnak tenni is az ország érdekében valamit."

Helyesbítenék: VOLTAK A SORAIK KÖZÖTT...

Pl . Ángyán József, aki lerántotta a leplet a földmutyiról, és sok másról, de ki is golyózták. Mindenki mást is aki nem bégetett egy szólammal Orbánnal, szintén mehetett a fenébe. Sajnos így megy ez!

2014. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!