Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerencsétlenkednek már...

Mit szerencsétlenkednek már ennyit az M7-es autópályán?

Figyelt kérdés
Ismerőseim lassan 20 órája állnak!!! Mi ez a fejetlenség??
2013. márc. 15. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
20 óra alatt miért nem vagy ott értük? Már gyalog is odaértél volna.
2013. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Mo-n 5 centis hó már katasztrófahelyzet, na most 30cm már egy szolid világvége.


Egyébként, tuti hogy Orbán műve a hóesés, és csaka fidesz nagygyűléshez vezető út lesz nem csupán letolva, hanem egyenesen száraz. Ha kell közmunkások fogják hajszárítóval szárítani :D

2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%

Tudod van az vicc mikor kigyulladta a zsanai gáz kút. Mi volt az oroszok tanácsa? Hagyni kell hagy égjen el a gáz pitsába.

Ne ez van most is. Hagyni kell a pitsába. Előbb vagy utóbb, de egyszer úgyis elolvad a hó.


Most olvastam hvg-n. Hogy T-72eseket rendelte ki. Húúú a teljes magyar haderő felvonul. Csak azt nem tudom, hogy a lerobban T-72eseket majd ki fogja menteni (amilyen állapotban vannak, nem lepne meg ha lerobbanának).

2013. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Ausztriában egy deka hó nincs az utakon és a múltkori hóesésnél sem volt.

Ha ott megtudják oldani akkor itt is megtudnák.


Én is azt kérdezem hogy , mi ez a fejletlenség?Mi ez a teszetoszaság?

2013. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lárifári :)
2013. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyszer utaztam helyi járaton tükörjégben ... szó szerint gyalogosok előzték a buszt. Hihetetlen volt látni, hogy 10km/h a fék út 3-4m hosszú volt és közben kicsit farolt.

El se tudom képzelni, hogy nagyobb sebességnél autópályán milyen veszélyes lehet ... Hótorlaszokról és a keresztbe fordult kocsikról nem is beszélve ...

Egy hókotró se tud haladni ilyen körülmények között , só nem is marad az úton 100km/h szélnél ... (Ausztriában is elég gyakori az ilyen elakadás, ezért kötelező a hólánc télen és ajánlott melegedő csomag)

2013. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Ausztria hómarókat ad kölcsön. Nekik nem kell? Ott nem esett a hó? Tudtommal arról jött, már a hét elején mutatták a franciaországi képeket, hogy arról jön majd ez a xar idő ide.

Még ezt az impotens országot.... (Meglepett, nem voltunk felkészülve rá!)

2013. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehéz elképzelni, hogy pár kilométerrel messzebb nincs ítéletidő ...

Gondolj csak a Bécsi és Pozsonyi reptér zárra, alig egy hónapja volt ... Azt se tudták megoldani 1-2 nap alatt ..

2013. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy napok óta szó volt erről, hogy jön a hideg és a hó.

Most meg hirtelen mindenki meglepődött, hogy havazik...

Volt már ennél rosszabb idő is itthon is és mégsem bénult meg a fél ország (bár közel volt hozzá mindig is, amikor leesett pár centi hó).


Ha már napokkal ezelőtt tudni lehetett, hogy ez lesz, akkor mégis miért nem lehetett előre felkészülni?

(Bár ez is kb olyan, amikor a közterületesek decemberben meglepődnek, hogy "jééé havazik és lehet takarítani kéne az utakat lassan"....)

2013. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

nem tudom próbáltál már hóesésben havat lapátolni? próbáltál már hóesésben és hófúvásban lapátolni?

próbáltál már tükörjégen hófúvásban és hóesésben ....

Ehhez még nyugodtan tedd hozzá, hogy elakadt befordult autókat nem könnyű kikerülni, elvontatni ....

Lehet mutogatni, de nincs az az osztrák hókotró amelyik szelet is megtudná állítani ...

100km/h szél viszi a sót is, így a jeget se tudja felszedni, nem beszélve arról, hogy a hó pár perc alatt visszakerül az útra ...


szerintem ilyen esetben prioritást az elzárt települések élveznek ( több helyen pl áram nélkül maradtak települések ( áram nélkül víz se folyik a csapból ... )

2013. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!