Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol a mostani...

Ki mit gondol a mostani kormányzásról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 23:26
 1/6 Komplikato ***** válasza:
100%

Euro 307, CHF 245, OTP tegnap 26 milliárdot bukott

Magyarország jobban teljesít!

2013. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a Fidesznek volt egy-két tűrhető intézkedése, de a mi életszínvonalunk érezhetően csökkent 2010 óta.

Édesanyám munkahelye bármikor megszűnhet, ráadásul kevesebbet is keres, mint előtte, de muszáj befognia a száját, különben egyből repülhet.

Én akármennyire is szeretnék diákmunkát vállalni, eddig még nem jött össze.

17/f

2013. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy mondhat Orbán és a hívei bármit, Magyarország NEM teljesít jobban. Persze attól függ, miben. Az ország elszegényítésében igen. Nézzük csak. A forint kezd értéktelen lenni, az embereknek egyre kevésbé van munkája, egyre nehezebb tanulni, talán alig maradt ember, akinek ne fordult volna meg a fejében, hogy elmegy innen, a megélhetés már röhejes szinten van, kilátástalan a helyzet, de persze persze, Magyarország jobban teljesít, mint eddig bármikor.


Csak azt a nénikét tudom idézni: "Nem teszik a helyzet, hogy javul az életünk? Nem tetszik, hogy épül a hazánk?"

Ha ezt nevezik javuló életnek meg épülő hazának, akkor köszönöm, de az én hazám nem Magyarország, ha hazaáruló vagyok ezzel, ha nem. Az én hazám ott van, ahol a normál emberek is gondtalanul megtudnak élni, nem csak az ország vezérei.


Nem véletlen, hogy mostanában folyton tüntetnek valami ellen. Nyilván egy normális, mondom egy normális országban ez nem így van.

2013. márc. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos kikell mondani hogy Orbán nemért az ország vezetéséhez és a pénzügyekhez. Csak az uszítás az uralkodás a hőzöngés a mű forradalmárkodás megy neki de valójában mindig csak szavakban tud nagyokat alkotni, a gyakorlatban egy nagy nulla. Orbán kezében az arany is sz@rrá válik, és ez nem is fog változni mert csak beképzeli magának hogy tehetséges, de sajnos a valóság az pont az ellenkezője ennek, ő egy önjelölt senki egy nímand. Orbán kitartóan ássa Magyarország sírját csak idő kérdése hogy mikor zuhanunk ebbe a sírba bele, és ott a vége.
2013. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A munkahelyteremtésnek is sajnos pont az ellenkezője lett igaz.


[link]

2013. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen ellenséges körülmények között Ötös!
2013. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!