Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van az olyan emberekkel...

Mi van az olyan emberekkel akik IMF-ről, Alkotmányról, pártokról egy árva szót se értenek?

Figyelt kérdés

Van Józsi haverom 25 éves és motorversenyző. Addig amíg a motorját be nem tiltják, és kapható az országba legalább 4 liter benzin addig őt csak a saját dolga fogja érdekelni.

Kire szavazzon egy ilyen ember? Ki képviseli jobban az ő érdekeit? Baj e hogy elvont dolgokból ő csak annyit ért mint egy macska? Sok ilyen ember van az országban?



2013. márc. 13. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők azok akik (jó esetben) el sem mennek szavazni, vagy egyszerűen behúzzák arra az X-et aki többet ígér, vagy akit a Béla a kocsmában mondott.
2013. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hja, fontos megjegyzés: Józsi 15 évesen a suliba rosszul teljesített, írási tanulási nehézsége volt ahol szerintem nem sok segítséget kaphatott. Tehát adott volt a motorozás, mert az apja is versező volt, viszont választási lehetősége nem volt. Kicsit bunkó modorban beszél, de rájöttem nem hülye, csak rájátszik! A gépészeti ismeretek amit tanítok neki elég jól megy neki...
2013. márc. 13. 22:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Hja, apám is arra szavazott akit a kocsmában mondtak neki...:o)
2013. márc. 13. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan emberek boldog emberek. Mi tudunk róla, de jobb nekünk?:D Nem hiszem. Motorozzon csak a Józsi, addig jó.


A nagyobb baj az, ha valaki annyit tud, mint Józsi, mégis belepofázik, állítja a saját igazát. Na, abból rengeteg van.

2013. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sz1u ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm létre akarja hozni az "Egyikre sem" nevű pártot. A listán fog szerepelni mondjuk a "Fidesz", "Mszp", "Jobbik", az "Együtt 2014" és az "Egyikre sem" nevű párt. Nos a haverod (és a hozzá hasonlók) tutti, hogy az "Egyikre sem" nevű pártot juttatná be a Parlamentbe! :)
2013. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül szerintem jól teszi. Belátja, hogy nem ért hozzá és nem foglalkozik vele. Ez egy szép dolog. Egyébként ha engem kérdezel senki nem képviseli az érdekeit. Az enyémet sem. Nem hiszem azt, hogy az ország problémái megoldódnak attól, hogy egy bizonyos helyre teszem az X-et egy papíron. És abban is biztos vagyok, hogy amíg nincsen egy jó alternatívája az Uniónak és a hitelezőinknek addig ez nem is változhat.
2013. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általában aki nem ért egy jelenséget, az el fogja ítélni, mert az ismeretlen mindig félelmetes.


Tehát ha nem érti az IMF működését, arra fog szavazni, aki szerint az IMF gonosz. Ha az alkotmány lényegét nem érti, szintén arra fog szavazni, aki kritikával illeti. Ha a pártokhoz nem ért, arra fog szavazni, aki elítéli a pártpolitikát. Ez most szerintem így 3 különböző párt lenne jelenleg, szóval nagyon semleges voltam :)

2013. márc. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek lesznek a Jobbikosok. Hőbörgő kocsmatöltelékek, ha megkérdeznédpl hány párt ül a parlamentbe , 10böl 10 nem tudná, de krva nemzeti mindegyik...ja meg a cigányok, azokat se szeressük.
2013. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 50felett ***** válasza:

Itt a gyakorin sem a szakértelem a fő szempont, hanem az egyén véleménye,

Viszont sok válaszból kitűnik, hogy igen sok a közgazdász,jogász, és tanult ember ők azok akik érvelnek, és ellen érvelnek, tudnak megvitatni,és nem vitatkozni.

Vannak viszont akik állandóan náciznak,vagy kommunistáznak,

szinte mindegy mi a kérdés,a végén oda terelik a témát.

2013. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, és ez milyen idegesítő basszus...
2013. márc. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!