Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét ered az eugenika?...

Honnét ered az eugenika? Melyik magyar párt képviseli az eszméit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10 tudod vannak olyan buta,agyhalott újliberálisok akik szerint rasszizmus az hogyha ez európai nőt/férfit tartod szépnek és előnyben részesíted.
2013. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hogy honnan ered, az egyelőre vitatott, és valószínűleg sosem fogjuk biztosan tudni. Legtöbben az 1800-as évek közepére datálják ezen irányú gondolatok, elméletek megjelenését, de hogy kinek az eszében ötlött fel először, az egy jó kérdés. Jelenleg Galton a legáltalánosabban elfogadott, de sok cáfolattal is találkoztam már...


Hogy magyar párt ilyen eszméket képviselne, arról nem tudok. Az Egyesült Államokban nagy divat manapság, már a maga módján, kisebb szervezetekbe tömörülve lázadoznak egyesek... viszont nyíltan aligha fogja bármely nemzet bármely pártja is képviselni, hisz valljuk be, nem egy túl emberséges elmélet. Plusz az emberek ellenszenvét váltaná ki az is, hogy sokan csak felületesen ismerik, és ösztönösen a 2. világháborús náci ideológiákkal kapcsolják össze. Bár szó se róla, komoly erőt képviselt az eugenika elmélete a náci eszmék terén...

2013. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

61%, igen, én is erre akartam kilyukadni. csak 62% azért nevezte magasabb rendűnek a németeket, mert szebbek a falvaik (gazdagabbak az emberek), meg jobban benne vannak az európai vezetésben.


az meg hogy egy nép mennyire teremt "csodás dolgokat" "önerőből", nehéz definiálni pontosan. Szerintem a magyarok legalább annyira csodásak mint a németek, vagy az indiaiak, kínaiak, angolok, spanyolok, hollandok, arabok. Persze minden népnek vannak szép, és kevésbé szép időszakai. A zsidóknak persze kevésbé, de ők inkább egy "kultúra", mint vérvonal, annál is inkább, hogy mindenféle néppel összeolvadtak már kb.

2013. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

"Amúgy meg nem értem, normális ember nem tagadja például, hogy egy európai nő szebb, mint egy néger. Kutatások bizonyítják, hogy az európai, a néger és az ázsiai férfiak is az európai nőket tekintették a legszebbnek a 3 lehetséges embertípus közül. Férfiként azt mondom, hogy az európai férfiak is sokkal esztétikusabban néznek ki a többinél."


Lol. Kutatások bizonyítják, hogy az európai nő szebb, mint a néger? :D:D Arra is végeztek kutatásokat, hogy Picasso a jobb festő, vagy Salvador Dalí? Vagy hogy a bmw a szebb vagy a ford mustang?


Ha kutatásokkal szépség terén bármit is bizonyítani lehet, akkor az az, hogy a szépségideál mindenféle kulturális változásoktól függ, és totál megváltozhat. (lásd: vékony vs telt, sápadtfehér vs napbarnított)


Nem tagadom, nagy általánosságban tényleg szépek a német nők (de sztem a magyarok mégszebbek :P). Viszont pl a britek a legcsúnyábbak állítólag. De feketék között is vannak nagyon szépek. Néhány fekete nőnek annyira szép a bőre, hogy sztem azzal egy fehér sem versenyezhet.


Egy dolog biztos: a legcsúnyább nő az a belterjes :D

2013. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

"Lol. Kutatások bizonyítják, hogy az európai nő szebb, mint a néger? :D:D Arra is végeztek kutatásokat, hogy Picasso a jobb festő, vagy Salvador Dalí? Vagy hogy a bmw a szebb vagy a ford mustang?"


Jól van már, ne legyél ennyire értetlen. Többszáz különböző rasszba tartozó férfinek mutattak képeket európai, ázsiai és fekete nőkről és azokból kellett kiválasztaniuk azokat, amik bejönnek nekik és amik nem. Az európai nők messze a másik két rassz női előtt teljesítettek mindhárom rassz férfiai szerint is.

2013. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"De feketék között is vannak nagyon szépek."


Hát persze, hogy vannak nagyon szépek, de most az átlagról beszélünk, az pedig európai győzelemmel jár.

2013. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
az eugenika és a "szuper ember" a szabadkőműves zsidóktól ered, az usában alkalmazták először, s ekkor tették sok tíz ezer fekete nőt meddővé
2013. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%

62%, meg vakokat is, meg hasonló, nem genetikai betegségben szenvedő embereket is.


Egyébként nemrég hallottam hogy a zsidók most izraelben az etiópiai (szintén zsidó, de fekete-zsidó) bevándorlóknak meddőséget okozó vakcinákat adtak, annak feltételéül, hogy belépjenek Izraelbe. És sokuknak el se mondták, hogy ettől meddők lesznek. Persze nem tudom mennyire igaz a hír, a hidfo.neten olvastam tán.

2013. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Izraelben SEMMI ILYESMI NEM TORTENT.

Ez egyszeru propaganda bloff.

2013. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

66%-os, 22:01

Tévedések vannak a hiredben

1. Nem Izraelben, hanem Magyarországon

2. A szenvedok nem etiopok, hanem magyar cigányok.

2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!