Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eu-ba soha nem szabadott...

Az Eu-ba soha nem szabadott volna belépni?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy részben igaz.

Az Eu kijelöl egy utat , megdiktálja hogy ki, hogy mit , merre hogyan és aki nem ezen az úton jár azt böködik.


Azt hittem hogy az Eu csak egy kereskedelmi , gazdasági ,pénz unió.

Mi jogon szólnak bele más ország dolgaiba?


Természetesen , nem támogatom Viktorék új alkotmányát , de ez a kérdés ,Viktortól meg mindenkitől független.


Érveket és ellenérveket várok.



2013. márc. 8. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Én találtam ki az uniót, hogy enyém legyen a világgazdaság ötvennyolc százaléka, és mindenki más éhenhaljon. Haaaaaa-hahahahahaa-ha (gonosz nevetés).
2013. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Az Eu azért jőt létre hogy tőmőritse e felsőbrendő embereket hogy rabszolgák legyenek ezt a programot még 100ezer éve kezték a Főldőnkivliek amikor genitikai módósitásokall létrehozták a homo szapiensz de sok mást pl neandervőlgyi embert ezeket kiirtóták mikor látszot mejik embertipusal menek tőbre. Későb mikor elkeztünk városokat épiteni hogy irányitani tudjanak minket UFO ember hibrideket hoztak létre amit ZSidónak hivunk. Most tőb ezer év elteltével a fejlet országokat akarják irányitani hogy egy unioba lépteti be őket igy a gazdak országok a rabszolgáik lesznek garantáni tudják hogy ne érjük el az ő fejletségi szintjuket és a rabszolgák legyunk. A világ tőbi részére meg éhalál vagy ázsiára és amerikára atomháború vár .Igy az Europai felsőbrendü embereket tenyésztik tóváb. Ez a célja az unionak szoval megjárnánk ha kilépnénk.
2013. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
A az unió sok támagotást fizetnekunk. Engedi hogy vám és minimális elenőrzás mellet utazhasanak az árúk ls az emberek célja a kőzős pénz használat. Hasonló jogrend . Igy bele szól az egyes tagálamok mükődésébe hogy ijanokat mint orbán meg probálja kordába tartani. A kőzős projectekhez őszehangoltság kell . És mivel támogatást fizet hogy felzárkózunk a nyugati szintre elvár egykét dolgot amin szerintem szigoritani kéne mert nem szabadna hyagyni hogy ugykőltsék e az országook ahogy Magyarországtete. Szerintem hasznos az unió sokszor nemkőzősek az árdekeink agazdagab országokal főleg ha támogatásrol van szó viszont jó példák hogy kell mükődtetni a gazdaságot nem véletlen vanak azon a szinten.
2013. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A fideszre soha nem szabadott volna szavazni.
2013. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!