Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csúcson a nők foglalkoztatása?

Csúcson a nők foglalkoztatása?

Figyelt kérdés
Tavaly a 15-64 év közötti nők 52,1 százaléka dolgozott Magyarországon, ilyen magas éves foglalkoztatási rátát 1992 óta nem mért a KSH.
2013. márc. 8. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kovinál lehet, hogy csúcson vannak.
2013. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak ...ellenes propaganda!
2013. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És? Ha csúcson, akkor mi van? Ha ezt írja a statisztika, gondolom így van, de nem értem, hogy mi itt a kérdés.
2013. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ebből csak azt látom, hogy a maradék 47,9 százaléknak meg semmi jövedelme sincs. Ezzel én nem dicsekednék ennyire. Majd ha legalább 75 százalék lesz, akkor dicsekedjenek, addig jobb, ha befogják.
2013. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vadkan01 ***** válasza:
Mire akarsz kilyukadni kérdező?
2013. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

""Ezzel én nem dicsekednék ennyire""


Pedig lehet dicsekedni, ha 1992-óta tavalyi évben dolgozott a legtőbb nő.

2013. márc. 8. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne bízz meg a statisztikában! A szervezet is a kormánytól kapja a pénzt! Példa: Az Uniónak küldött (költség-csökkentés) leépítéseknél is 1 azaz egy hónapot vettek alapul,holott több mint másfél éves folyamat volt!! Akkor menesztették a munkahelyeken az utolsó szakembereket a fizetésüket vették csak figyelembe azt már nem,hogy a "csókosak" jóval több fizuért és silány ismeretekkel vették birtokba azt amire nem lehettek volna jogosultak semmilyen rendszerben!
2013. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!