Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik vannak többen: akik a...

Kik vannak többen: akik a 'Moszkva tér' vagy akik a 'Széll Kálmán tér' nevet preferálják?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 16:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14%
Nektek legyen jó a Széll Kálmán.Nekem itt Borsodban még mindig túl közel van Moszkva.Másfél generáció és elfeleditek a Moszkvát.Addigra meg a Széll Kálmánból lesz Horn tér.
2013. márc. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Szergej55 ***** válasza:
100%
Moszkva.
2013. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekem megmaradnak a régi nevek. Nemcsak a Moszkva tér, hanem a Ferihegy, a Roosevelt tér meg a Köztársaság tér, meg csomó minden, amihez hozzászoktam és emlék számomra. Nem vagyok kommunista, csak óriási baromságnak tartom a politikusok döntését. Sok pénzt dobnak ki, sok ember (főleg turista) zavarodik össze. Sőt, a térképet is meg kell változtatni.


Ha a politikusok ilyen sokat panaszkodnak a múlt miatt, akkor nevezzük át valamelyik pártjukat Sopánkodó Demokrata Pártnak, vagy minek... ez csak most pattant ki a fejemből.

2013. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%

Moszkva tér forever!

Lehet h most széll kálmán, de akkor is jobb volt a moszkva.

ÉS nekünk moszkva, tarlósnak széll kálmán.... -.-

de baromság volt átnevezni... úgy mint lágymányos híd, ma rákóczi... OMG...

2013. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!