Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön az 2020 június 4. a...

Jön az 2020 június 4. a 100-adik év és talán beigazolódik hogy 1100-évet nem lehet semmisnek tekinteni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mivan?
2009. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdés lényegét....
2009. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Akinek maga a dátum nem mond semmit azzal nincs miről beszélni!


Viszont a kérdés arra irányul, hogy nem létezik olyan hatalmi erő ami átrajzolhatna történelmi igazságokat.

Mert mindig a felszínen maradnak, mégpedig addig amíg az érintettek meg nem lesznek képesek állapodni az igazságosság vonalai mentén. Ez mindig csak idő kérdése.

2009. szept. 11. 14:50
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Semmi sem tart örökké , én csak ennyit mondanék ! Előbb az elszakított területek kell elnyerjék függetlenségüket, majd Vona Gábor kormányzó Úr segítségével újra minden a régi lesz, ahogy 1000 évig volt...
2009. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

én az 1100 évet nemértem. 2020ban még nem lesz az ország 1100 éves:D.És attól hogy a trianoni békeszerződés, 100 éve lesz 2020ban nem fog semmisem történni!A háborút sajnos elvesztettük! de még sok más háborút elvesztettünk.

nagyon örülnék ha visszaállnának a régi határok, de jelenleg nem vagyunk olyan helyetben európában hogy ez kivitelezhető legyen.

2009. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

Vona Gábor kormányzó úr!


Bocs, de már öt perce ezen röhögök!:D:D:D:D::DD:D::DD:

2009. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát ti hülyél vagytok. Mit nem lehet azon megérteni, hogy elvesztettük a világtörténelem addigi legnagyobb háborúját, ja hogy igazságtalan volt a béke, talán tetsztettek volna világháborút nyrni (legalább egyet...) Ennyi erővel az olaszok követelhetnék vissza egész Európát és a Közel-Keletet, pedig a Római Birodalom nem csak 1100 évig állt fenn. Ez egy agyrém...
2009. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Mond te nagyon ráérsz, mert nekem kisebb gondom is nagyobb annál, hogy mi a szar volt 100 éve. Szerintem az olyan emberek mint te rendkívül középszerűek az életben és a nagymagyarságukkal próbálják meg kompenzálni a saját életük sikertelenségét. Szánalmas!! Inkább keress értelmes célt az életednek.
2009. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
engem nem a terület érdekel, hanem az ott élő magyarok...lenne egy ötletem: mi lenne, ha a határon túli magyarokat betelepítenénk az országba, és minden egyes behozott magyar helyett adnánk a szlovákoknak egy egy cigányt? :D szerintetek is jó csere?
2009. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek dobtam egy hasznosat , még aki nem fűzött kommentárt annak is.Pedig az meg sem érdemelte volna!


Mindenkinek igaza van a maga modján.

De én másként gondolkodom, más megközelítésből.

Nem kell vissza foglalni a területeket, és az embereket is csak azéllen kell megvédenünk"de talán joggal" akik odaát élnek de még mindíg magyarok, mert talán ennyit megérdemelnek. Talán csak mert 80év eszakítottság után is a magyar szóra hajlik a szűjuk. Az a száj amit most Szlovákiában épp beakarnak fogni.

Természetes erróziója az hogy minden környező régió autonómiát szeretne, és ezt ki is tudják harcolni ha nem hadjuk magukra óket. Akkor már nem számítanak a határok és a érzés és a nyelv bennünket köt össze.

Ne feledjük nem ők akartak menni csak hatalmilag és erőszakkal leválasztották rólunk , saját magunk egy részét. Ez csak egy természetes folyamat ami ellen kűzdhetnek a szomszédos népek és nemzetek, de tenni ellene nemt udnak csak elodázni.

2009. szept. 11. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!